Registrace

KPŽ - Trans Brdy České spořitelny

201525.04. (online přihlášení do 20.04.2015)

obec Dobřichovice u Prahy 49°55'41.383"N, 14°16'47.695"E,

Registrace na závod

2033 závodníků Seznam přihlášených
Startovní listina

nelze se přihlásit

3M připravilo pro letošní ročník KPŽ zajímavý program!

Zajímavé novinky pro malé i velké závodníky připravila pro letošní ročník Kola pro život společnost 3M, Partner záchranného systému.

Program na stánku vedle ošetřovny osvěží maskot 3M pejsek záchranář. Kdo chce, dostane možnost se s maskotem na památku vyfotit. Děti si budou moci zahrát i pexeso a upevnit si tak zásady první pomoci. Zapojit se mohou i do naučného kvízu a sbírat bobříky. Čeká na ně sladká odměna i produkty 3M.Pro dospělé budou připraveny tipovací otázky vztahující se k místům konání závodů. Své tipy budou moci sdílet prostřednictvím Post-it Supersticky Notes na boční stěny 3M stánku. Nejpřesnější čekají balíčky 3M produktů.

Každý závodník obdrží balíček náplastí 3M Spofaplast a rovněž památeční pohlednici s maskotem, kterou může poslat rodině, přátelům či kolegům z práce.Na ošetřovně a občerstvovacích stanicích bude opět k dispozici zdravotnický materiál společnosti 3M a to jak produkty pro použití odborníkem, tedy lékařem nebo ošetřovatelem, tak výrobky značek 3M Spofaplast a Nexcare, které znáte z volného prodeje například v lékárnách. Na stánku budou možno produkty 3M i zakoupit. Přijďte a vyzkoušejte 3M Nexcare i 3M Spofaplast náplasti, 3M Nexcare ColdHot obklady či 3M Ultrathon repelenty.


O 3M Záchranném systému

Unikátní zdravotnický a záchranný systém disponuje technickým vybavením a personálem schopným poskytnout první pomoc závodníkům i v náročném terénu závodů horských kol. Terénní čtyřkolky dopraví na místo zdravotnický personál v pokud možno nejkratším termínu. Pomocí speciálně upraveného vozíku s nosítky je možné zraněného závodníka přepravit ke komunikaci, kde může být následně přeložen do sanitního vozu. Záchranáři jsou plně obeznámeni s tratí, což výrazně zrychluje možnost zásahu.

Mobilní systém navazuje dál na ošetřovnu 3M přímo v areálu závodu s profesionálním zdravotnickým personálem. V tomto stanu naleznete možnost ošetření drobnějších úrazů a ran jako jsou odřeniny, zhmožděniny, případně tržné rány menšího rozsahu, které nevyžadují převoz do nemocnice. Současně je zde také místo, kde musí závodníci, kteří využijí úrazové pojištění od Kooperativy na závody Kolo pro život, v případě úrazu provést nahlášení, které bude podmínkou pro pojistné plnění Pojišťovnou.
 

Text: 3M

Foto: Miloš Lubas

 

dne 27.04.2012 autor Milos Lubas

Rubrika: KPŽ - Trans Brdy České spořitelny