Česká spořitelna odměňovala děti v Chrudimi
Velká vedra minulého týdne nás strašila. Pokud by sluníčko bylo stejně aktivní i v sobotu, zřejmě bychom se pěkně uškvařili. Ráno to tak vypadalo. Sluníčko si ne a ne dát pokoj. Nejžádanějšími místy sobotního dopoledne byla ta se stínem. Bohužel jich nebyl dostatek. Nicméně ani neúprosné sluneční paprsky vás neodradily od účasti v soutěži s projektem České spořitelny „S námi na to máš“.
Vzhledem k tomu, že jsme z technických důvodů museli na pár závodů vyměnit autíčko, na své si přišli zejména rozvážnější řidiči. Od příště už se zase můžou těšit na pořádnou dávku adrenalinu milovníci rychlé jízdy.
Nevím, zda je to pouze zdání, ale vaše muška se závod od závodu zlepšuje. Tenisové míčky neomylně zapadají i do těch nejmenších otvorů. Stejně se zlepšujete i v přeskocích přes švihadlo. Tak, mládeži, jen tak dál. Máte ještě tři možnosti a na posledním Kole pro život nám všem svými sportovními výkony vytřete zrak!
Stejně jako ve sportu, zlepšené výkony zaznamenáváme i ve správných odpovědích na našich anketních lístcích. To je dobře, protože jen ten, kdo ví správnou odpověď, může si dělat naděje na ceny od České spořitelny. Štěstí při losování tentokrát měl Jan Lubas, který i přesto, že si právě dával poobědových dvacet, získal novou cyklistickou přilbu. To Natálie Soldánová nespala, a tak si pro dres a ponožky mohla přijít sama. Stejně tak si až na ten nejvyšší stupínek přišel pro nové kolo Tomáš Růžička. Po pár oslavných okružných jízdách okolo pódia si kolo snesl na travnatou plochu, kde mu ho okamžitě zabavila sestra. To ale jenom na chvíli. Pak už si šťastný výherce mohl užívat zbytek soboty se svým novým bicyklem. To je od nás z Chrudimi vše a příště se těšíme na viděnou v Jeseníku.
Text: Klára Kopecká
Foto: Česká spořitelna




