Dětské kategorie na Drásalovi zdarma díky podpoře města Holešov

Autor

Každoročně už přes 20 let se snažíme podporovat cyklistiku a sport obecně. Jestli je potřeba se někomu věnovat a ve sportu a pohybu ho podporovat, jsou to děti. Ať už u svého oblíbeného sportu zůstanou nebo si nakonec zvolí jiný koníček, sport by měl být pevnou součástí jejich programu. Proč to říkáme? 

Dětské kategorie na Drásalovi zdarma díky podpoře města Holešov

Říkáme to proto, že díky skvělé podpoře města Holešov budou děti startovat na Drásalovi zdarma napříč kategoriemi. Když říkáme děti, tak myslíme všechny. Je jedno, jestli přijedete z Brna, z Plzně, z Prahy anebo přijdete pěšky z Holešova. Vaše ratolest si užije den plný zábavy zdarma. 

V registraci je tak u všech dětských kategorií nastavena cena startovného 0 Kč. Tomu, kdo se do dětských kategorií registroval do teď a startovné zaplatil, přijde v nejbližších dnech mail s kompenzací. 

Registruj se zde

Doufáme, že jsme tímto krokem všechny malé i velké sporťáky potěšili. Velké díky městu Holešov za podporu. Uvidíme se Drásalovi!

Tým KPŽ a Bikemaratonu Drásal 
 

Tipy na výlety a vyjížďky na kole v okolí Holešova
Autor

Pokud jedete do Holešova na Drásala na celý víkend, určitě stihnete uskutečnit také pár výletů nebo prohlídek zajímavých míst v okolí, které jsme pro vás připravili ve spolupráci s cestovní kanceláří CzechTourism a jejím projektem Česko jede.

 

Pokračovat ve čtení

Tým Kolo pro život

Autor Tým Kolo pro život

Jsme bikeři, od roku 2000 se věnujeme organizaci největšího a nejoblíbenějšího amatérského cyklistického MTB seriálu u nás. Rádi tě uvidíme na startu!

Hlavní partneřiKooperativa
Cardion
Strabag
ZA PODPORYPPF
OFICIÁLNÍ PARTNER MOBILITYŠkoda
PartneřiČeská spořitelna
Česká Pošta
Nutrend
lawi
T-mobile
Lesy ČR
ZPMV
Oficiální DodavateléBeko
TKF
Toi Toi
Lipence
Rouvy
Rajec
ČD CARGO
Alltraining
Horalky
CST TIRES
Dodavatelé cenLoap
Kilpi
3F
Dermacol
Craft
CYKLISTICKÁ SEKCETREK
Generální Mediální PartnerTV NOVA
Hlavní Mediální PartneřiiDnes Premium
Impuls
Mediální PartneřiVelo
mtbs.cz
za podporyČEZ
Centrum rehabilitace a sportovni pece
kudyznudy
Marketingový partnerSport Invest