Ondra Moravec součástí sobotního programu ve Vysočina Aréně!

Autor

Ondra Moravec, kterého máte spojeného převážně s úspěchy v zimním období, čemuž se nelze divit (3 medaile z Olympijskýh her,  mistr světa v biatlonu) se chystá o víkendu 13. - 14. srpna na akci NOVA Vysočina Arena Tour. Mimo jiné právě ve Vysočina Areně získal v roce 2013 bronzovou medaili na MS ve smíšené štafetě. 

Ondra Moravec součástí sobotního programu ve Vysočina Aréně!

Zpátky ke kolu

Ondra má kolo velmi rád, aktivně se mu věnuje a nyní se na KPŽ stane v sobotu "patronem" dětských závodů NOVA Junior Trophy a bude zároveň i hlavním startérem. Všichni účastníci se budou moci s Ondrou vyfotit, nechat si od něj něco podepsat a nebo jen klidně prohodit pár slov. Záleží jen na Vás a domluvě s Ondrou. 

Pokud ještě jste ještě neregistrovali vaše ratelosti na NOVA Vysočina Arena Tour, tak už na nic nečekejte. 

Dětské závody NOVA Junior Trophy se pojedou na 800 metrovém okruhu. Nemusíte mít obavy, platí, že závod je rozdělen do několika kategorií podle věku malých cyklistických nadšenců a tomu je následně přizpůsobena i celková délka. Vítáni budou i budoucí cyklističtí šampioni do pěti let, na které čeká kategorie odrážedel. POZOR!!! Děti které startují na dětských závodech, mají zdarma start na trase D. Číslo zůstáva stejné.

Těšíme se na Vás! 

Tým Kolo pro život

 

 

Cyklistický ráj v Novém Městě na Moravě! Nenechte si ujít NOVA Vysočina Arena Tour 13. a 14. srpna
Autor

Možná vás něco podobného již napadlo. Jaké by to bylo, vyzkoušet si cyklistické tratě, kde jezdí ty největší hvězdy ve svém oboru? Anebo si otestovat profesionální zázemí, jakého se dostává bikerům či lyžařským hvězdám, které se prohání na tratích v rámci Světového poháru v MTB či biatlonu? Pokud o něčem takovém sníte, nebo si prostě jen chcete vyzkoušet další díl ze seriálů závodů Kolo pro život, pak pro vás máme skutečnou lahůdku. NOVA Vysočina Arena Tour v Novém Městě na Moravě bude 13. a 14. srpna tím pravým místem, které dokonale uspokojí každého milovníka cyklistiky.

Pokračovat ve čtení

Tým Kolo pro život

Autor Tým Kolo pro život

Jsme bikeři, od roku 2000 se věnujeme organizaci největšího a nejoblíbenějšího amatérského cyklistického MTB seriálu u nás. Rádi tě uvidíme na startu!

Hlavní partneřiKooperativa
Cardion
Strabag
ZA PODPORYPPF
OFICIÁLNÍ PARTNER MOBILITYŠkoda
PartneřiČeská spořitelna
Česká Pošta
Nutrend
lawi
T-mobile
Lesy ČR
ZPMV
Oficiální DodavateléBeko
TKF
Toi Toi
Lipence
Rouvy
Rajec
ČD CARGO
Alltraining
Horalky
CST TIRES
Dodavatelé cenLoap
Kilpi
3F
Dermacol
Craft
CYKLISTICKÁ SEKCETREK
Generální Mediální PartnerTV NOVA
Hlavní Mediální PartneřiiDnes Premium
Impuls
Mediální PartneřiVelo
mtbs.cz
za podporyČEZ
Centrum rehabilitace a sportovni pece
kudyznudy
Marketingový partnerSport Invest