Speciální pojištění na závody od pojišťovny Kooperativa

Autor

I těm nejlepším bikerům to může občas ujet, jako účastník závodů Kola pro život se ale nemáš čeho bát! Pojišťovna Kooperativa pro tebe totiž připravila speciální jednorázové pojištění volitelné na každý závod přesně dle tvého výběru. Samotný výběr ti nezabere více než pár minut času, protože si pojištění můžeš sjednat jednoduše při online registraci na závod

Speciální pojištění na závody od pojišťovny Kooperativa

Pokud nestíháš, není problém si o pojištění zažádat ani přímo v místě závodu. V obou případech máš zaručeny výhodné podmínky a také čistou mysl, která se může soustředit už jen na tvou spanilou jízdu. Níže najdeš tři varianty jednorázových pojištění ze kterých si můžeš vybrat. 

Varianta A

 • Následně se tě týká varianta "Happy Biker"
 • za smrt následkem úrazu - pojistnou částku ve výši 150.000 Kč;
 • za trvalé následky úrazu (hodnocené od 0,1 %) - ve výši procentního podílu z pojistné částky 175.000 Kč, který se stanoví v závislosti na rozsahu trvalých následků ohodnocených podle oceňovací tabulky pro TN. Pojistné plnění se pak stanoví podle „Tabulky progresivního pojistného plnění za trvalé následky úrazu“ (čtyřnásobná progrese – TN4) uvedené v Oceňovací tabulce trvalých následků úrazu;
 • za tělesné poškození způsobené úrazem - podle jeho rozsahu ve výši příslušného procentního podílu z pojistné částky 30.000 Kč.

Varianta B

 • Následně se tě týká varianta "Cool Biker"
 • za smrt následkem úrazu - pojistnou částku ve výši 300.000 Kč;
 • za trvalé následky úrazu (hodnocené od 0,1 %) - ve výši procentního podílu z pojistné částky 350.000 Kč, který se stanoví v závislosti na rozsahu trvalých následků ohodnocených podle oceňovací tabulky pro TN. Pojistné plnění se pak stanoví podle „Tabulky progresivního pojistného plnění za trvalé následky úrazu“ (čtyřnásobná progrese – TN4) uvedené v Oceňovací tabulce trvalých následků úrazu;
 • za tělesné poškození způsobené úrazem - podle jeho rozsahu ve výši příslušného procentního podílu z pojistné částky 60.000 Kč.

Varianta C

 • Následně se tě týká varianta "Profi Biker"
 • za smrt následkem úrazu - pojistnou částku ve výši 200.000 Kč;
 • za trvalé následky úrazu (hodnocené od 0,1 %) - ve výši procentního podílu z pojistné částky 700.000 Kč, který se stanoví v závislosti na rozsahu trvalých následků ohodnocených podle oceňovací tabulky pro TN. Pojistné plnění se pak stanoví podle „Tabulky progresivního pojistného plnění za trvalé následky úrazu“ (čtyřnásobná progrese – TN4) uvedené v Oceňovací tabulce trvalých následků úrazu;
 • za tělesné poškození způsobené úrazem - podle jeho rozsahu ve výši příslušného procentního podílu z pojistné částky 140.000 Kč.

Informace pro klienta ohledně skupinového pojištění

Oceňovací tabulka

Pojistné podmínky pro skupinové pojištění

Pojištění kryje základní rizika úrazů, smrt, trvalé následky a tělesné poškození způsobené úrazem.

Termíny Kolo pro život 2022 jsou na světě!
Autor

Každoročně očekávána chvíle je tu. Máme pro vás připraveny a potvrzeny termíny akcí KPŽ pro sezonu 2022. Termíny pro již neuvěřitelnou 23. sezonu projektu! Letos jsme si dali opravdu záležet a termínovku si tak do svých kalendářů a chytrých telefonů můžete zaznamenat velmi brzy. Kde sezonu otevřeme? Co je v ní nového? Odpovědi níže.

Pokračovat ve čtení

Tým Kolo pro život

Autor Tým Kolo pro život

Jsme bikeři, od roku 2000 se věnujeme organizaci největšího a nejoblíbenějšího amatérského cyklistického MTB seriálu u nás. Rádi tě uvidíme na startu!

Hlavní partneřiKooperativa
Cardion
Strabag
ZA PODPORYPPF
OFICIÁLNÍ PARTNER MOBILITYŠkoda
PartneřiČeská spořitelna
Česká Pošta
Nutrend
lawi
T-mobile
Lesy ČR
ZPMV
Oficiální DodavateléBeko
TKF
Toi Toi
Lipence
Rouvy
Rajec
ČD CARGO
Alltraining
Horalky
CST TIRES
Dodavatelé cenLoap
Kilpi
3F
Dermacol
Craft
CYKLISTICKÁ SEKCETREK
Generální Mediální PartnerTV NOVA
Hlavní Mediální PartneřiiDnes Premium
Impuls
Mediální PartneřiVelo
mtbs.cz
za podporyČEZ
Centrum rehabilitace a sportovni pece
Marketingový partnerSport Invest