Srpnová tipovací soutěž s STRABAG 2021

Autor

Dnes nám začíná čtvrttá měsíční soutěž sezony 2021! Cenu pro vítěze si připravil hlavní partner projektu Kolo pro život, stavební společnost STRABAG. Odpověz na soutěžní otázku do 30. srpna do 12:00 a vyhraj výbavu na tvoji letní dovolenou!  

Srpnová tipovací soutěž s STRABAG 2021

SOUTĚŽNÍ OTÁZKA:

Jaký dopravní prostředek použili Honza s Lenkou z komiksového příběhu STRABAG Česko pro cestu do minulosti?

PRAVIDLA

Účastníkem Tipovací soutěže Kolo pro život 2021 se stává každý (dospělý či dítě), kdo se zaregistruje na www.kolopro.cz  a pošle svůj tip na soutěžní otázku spolu se svým registračním číslem KPŽ na soutez@kolopro.cz. Své tipy na soutěžní otázku mohou soutěžící posílat vždy do posledního dne konkrétního měsíce do 12:00 (poledne). Vždy na prvním závodě následujícího měsíce bude ze všech správných odpovědí vylosován a vyhlášen jeden šťastný výherce, jehož jméno bude posléze zveřejněno na webu www.kolopro.cz a sociálních sítích projektu. Vítěz převezme cenu z rukou zástupce partnera, který bude garantem konkrétní soutěže v konkrétním měsíci, případně mu bude předána dle osobní domluvy.

Hodně štěstí všem soutěžícím! 

Jedinečný zážitek výjimečného závodu. Nenechte si ujít Gravel and MTB Rallye Vysočina
Autor

Učarovala ti jízda na Gravelu? Zamiloval jsi se do jednoduchosti svého štěrokletu, a chceš ho pořádně provětrat? Tak to jsi na správném místě! Druhá zastávka Gravel Serie proběhne 8. srpna na Vysočině. Partnerský závod seriálu Kolo pro život v nádherných kulisách Nového Města na Moravě Gravel and MTB Rallye Vysočina ti nabídne přesně to, co hledáš. V pohodové a přátelské atmosféře si můžeš vyzkoušet, jak jsi na tom oproti své konkurenci, anebo si prostě jen tak užít kilometry v sedle vašeho stroje. To vše v jedinečném formátu závodu!

Pokračovat ve čtení

Tým Kolo pro život

Autor Tým Kolo pro život

Jsme bikeři, od roku 2000 se věnujeme organizaci největšího a nejoblíbenějšího amatérského cyklistického MTB seriálu u nás. Rádi tě uvidíme na startu!

Hlavní partneřiKooperativa
Škoda
Česká spořitelna
Cardion
Strabag
ZA PODPORYPPF
PartneřiNutrend
lawi
T-mobile
Lesy ČR
ZPMV
Oficiální DodavateléBeko
TKF
Toi Toi
Lipence
Rouvy
Rajec
ČD CARGO
Birell
VLS
CST TIRES
Cafe Reserva
Dodavatelé cenLoap
Kilpi
3F
Dermacol
Craft
CYKLISTICKÁ SEKCEOrbea
TREK
Generální Mediální PartnerTV NOVA
Hlavní Mediální PartneřiiDnes Premium
Impuls
Deník.cz
Mediální PartneřiVelo
iVelo.cz
Cykloserver
mtbs.cz
Institucionální partneřiCzech Tourism
Austria Tourism
Asociace Krajů České republiky
za podporyČEZ
Marketingový partnerSport Invest