Účastníš se letos KPŽ? Tak jednoduše získej levnější startovné na naše prázdninové závody!

Autor

Léto je v plném proudu a věříme, že si ho užíváš nebo Tě teprve čeká zasloužená dovolená. A protože si vážíme každého, kdo se s námi vydá na naše trasy, rozhodli jsme se odměnit a motivovat každého, kdo letos jel nebo má v plánu jet alespoň 1 závod z termínovky KPŽ. Co to znamená?

 

Účastníš se letos KPŽ? Tak jednoduše získej levnější startovné na naše prázdninové závody!

Užij si letní závody na 100%!

Princip je jednoduchý. Stačí mít za sebou letos alespoň 1 start na libovolném KPŽ na libovolné trase a nebo být alespoň na 1 libovolnou akci KPŽ do konce roku přihlášen. V případě, že patříš do této skupiny, máš nárok na 2x startovné na naše prázdninové závody s 30% slevou. Do konce prázdnin nás čekají 4 osvědčené a oblíbené závody – Brdy (zázemí v Dobřichovicích!), Zadov, dvoudenní Nové Město na Moravě a Chrudim.

 Tato akce platí bez vyjímky na všechny trasy, zvýhodněné startovné můžeš použít na uvedené závody pro sebe, své cyklistické parťáky, členy týmu, členy rodiny, milenky či milence nebo úplné nováčky, kteří na KPŽ ještě nebyli. Platí to i pro toho, kdo aktuálně není přihlášen na žádný závod. Přihlaš se a můžeš této letní akce využít také.

Jak se ke slevě dostanu?

Jednoduše – ujisti se, že jsi letos jel nebo máš v plánu jet alespoň 1 závod KPŽ, napiš naší drahé Adéle na info@kolopro.cz, uveď své klientské číslo a po kontrole obdržíš mailem 2 kódy s 30% slevou na libovolné trasy na 4 prázdninových závodech KPŽ. To není špatné, že? :) 

Platí pouze pro online registrace.

Těšíme se na Tebe a na společné léto!

Tým KPŽ

Začít s cyklistikou je možné kdykoli
Autor

Cyklistika je především o radosti a o tom, že se můžete svobodně pohybovat, cestovat, užívat si přírodu a někdy i ukájet závodní ambice. Základní motoriku a schopnost jezdit na kole každý z nás má, a je tedy jen na nás, jak moc své dovednosti budeme rozvíjet.

Pokračovat ve čtení

Tým Kolo pro život

Autor Tým Kolo pro život

Jsme bikeři, od roku 2000 se věnujeme organizaci největšího a nejoblíbenějšího amatérského cyklistického MTB seriálu u nás. Rádi tě uvidíme na startu!

Hlavní partneřiKooperativa
Cardion
Strabag
ZA PODPORYPPF
OFICIÁLNÍ PARTNER MOBILITYŠkoda
PartneřiČeská spořitelna
Česká Pošta
Nutrend
lawi
T-mobile
Lesy ČR
ZPMV
Oficiální DodavateléBeko
TKF
Toi Toi
Lipence
Rouvy
Rajec
ČD CARGO
Alltraining
Horalky
CST TIRES
Dodavatelé cenLoap
Kilpi
3F
Dermacol
Craft
CYKLISTICKÁ SEKCETREK
Generální Mediální PartnerTV NOVA
Hlavní Mediální PartneřiiDnes Premium
Impuls
Mediální PartneřiVelo
mtbs.cz
za podporyČEZ
Centrum rehabilitace a sportovni pece
kudyznudy
Marketingový partnerSport Invest