Zvýhodněné předplatné VELO na celý rok

Autor

Letitý mediální partner Kola pro život cyklistický časopis VELO připravil na příští rok mimořádně zvýhodněnou nabídku celoročního předplatného.

Zvýhodněné předplatné VELO na celý rok

9 čísel luxusního časopisu přijde jen na 774Kč, a k tomu lze objednat spoustu zvýhodněných dárků. Při objednání do konce roku navíc každý obdrží cyklistické ponožky ZDARMA. Předplatné lze také objednat jako dárek a vyžádat si dárkový poukaz. Ušetříte 117Kč, poštovné a balné ve výši 450Kč hradí vydavatel.

Předplatné Velo 2021

https://www.ivelo.cz/eshop/kategorie/predplatne-casopisu/predplatne-velo/

Vánoční balíček

V aktuální nabídce, která je platná pouze do 15.11. je zjednodušené předplatné formou Vánočního balíčku, které obsahuje 5 dárků pouze za 2944 Kč. Celoroční předplatné časopisu Velo na rok 2021, Batoh Craft Transit Backpack, tmavomodrá froté osuška, triko Cyclo-Cross Champions, cyklistické ponožky Velo. Vánočním balíčkem ušetříte 1257Kč a vše objednáte jen na pár kliknutí.

https://www.ivelo.cz/eshop/vanocni-balicek-predplatne-casopisu-velo-pro-rok-2021/

Co je Velo?

Jediný původní český časopis o horské cyklistice, pro vyznavače MTB. Každý měsíc přináší testy kol, komponentů a příslušenství včetně oblečení, servisní rady a tipy, technická témata, ale také tipy na nové trasy pro horská kola (domácí i zahraniční, jednodenní i pro dovolenou s kolem), a to včetně map a GPX podkladů. Nechybí články věnované kondičnímu tréninku i tréninku hobby závodníků, výživě, rozhovory se zajímavými osobnostmi, závodní MTB scéna. Časopis Velo je časopis psaný bikery pro bikery. Vychází 9 vydání průměrně na 150 stranách.

Tým Kolo pro život

Autor Tým Kolo pro život

Jsme bikeři, od roku 2000 se věnujeme organizaci největšího a nejoblíbenějšího amatérského cyklistického MTB seriálu u nás. Rádi tě uvidíme na startu!

Hlavní partneřiKooperativa
Škoda
Cardion
Česká pojišťovna
Strabag
PartneřiNutrend
lawi
Ski Resort Černá hora
DodavateléBeko
Loap
Kilpi
Sportobchod.cz
TKF
Toi Toi
3F
Rouvy
Odkolek
Lipence
Rajec
Birell
Technoma
Craft
Generální Mediální PartnerČeská televize
Hlavní Mediální PartneřiImpuls
iSport
Mediální PartneřiVelo
iVelo.cz
Cykloturistika
Cykloserver
mtbs.cz
Institucionální partneřiCzech Tourism
ČUS
MŠMT
Asociace Krajů České republiky
Marketingový partnerSport Invest