13. 5. 2019

16. ročník Apache Jestřebí hory už tuto sobotu 18. května!

Pedálu zdar! Tým Apache Bicycles vás opět po roce zve do Úpice na pravý bajkový MTB maraton Apache Jestřebí hory. Přijeďte si pro body do celkového hodnocení soutěže Prestige Trophy, “Jestřebky” jsou partnerským závodem seriálu Kolo pro život.

16. ročník Apache Jestřebí hory už tuto sobotu 18. května!

Start, cíl i zázemí oblíbené cyklistické akce se nachází přímo v centru města na úpickém náměstí, kde vás čeká od pátečního večera i bohatý doprovodný program “Bujará Úpice”.

Chybět nebude parádní dlouhá trasa na 101 km, která kdysi patřila k nejnáročnějším závodům u nás, a kterou loni proletěl vítěz Michal Kaněra v čase těsně nad čtyři hodiny. Překoná ho letos někdo? Kromě královské “ačkové” trasy se můžete těšit také na kratší varianty B a C o délkách 58 a 32 km. Všechny tři trasy vedou přes Trutnov Trails a centrální hřeben Jestřebích hor. Nejdelší trasa pak zavede závodníky i na vrchol Turov, kudy se kdysi jezdívala Bike Rallye 3000 anebo přes oblíbené stolínské „potůčky". Za těch uplynulých patnáct ročníků už trasy oblíbeného závodu určitě většina z vás dobře zná, a pokud ne, přijeďte je vyzkoušet. Zažijete hravé singletracky, technické sjezdy, náročná stoupání, krásné výhledy a hluboké lesy a hlavně opravdový bajkový závod.

A protože v Úpici se vyrábí jízdní kola i elektrokola Apache Bicycles a elektrokola zažívají v posledních letech obrovský boom, nemůže chybět na trase B kategorie e-bike.

Přihlásit se můžete výhodněji až do středy 15. 5. 2019 prostřednictvím on-line systému na stránkách www.kolopro.cz Kdo nestihne on-line registraci, má další šanci v pátek večer nebo v sobotu dopoledne přímo na úpickém náměstí v kanceláři závodu. A to nejlepší na závěr - každého závodníka na trasách A, B i C čeká stejně jako v loňském roce originální tričko Apache Bicycles.

Všechny další informace k závodu ZDE

Zkrátka nepřijdou ani děti. Pro ně budou připraveny závody v okolí úpického náměstí a celodenní program v Dětském klubu. A to vše zdarma!

Přijďte si zazávodit, vezměte s sebou celou rodinu a prožijte krásný den v Úpici a v Jestřebích horách! Těší se na vás

Apache Bike team 

 

Bujará Úpice!!!
V rámci závodu Apache Jestřebí hory 2019 vás čeká také skvělý doprovodný program Bujará Úpice, který začne už 17. 5. 2019 na úpickém náměstí. V pátek si přijďte společně posedět a naladit se na sobotu za doprovodu lokální hardrockové kapely Nanovor. V sobotu hned po vyhlášení vítězů to rozjedou Wanastowi Vjecy revival a víkend v Jestřebích horách zakončí Dalibor Janda revival.

 

Generální partner

Hlavní partneři

Generální mediální partner

Hlavní mediální partneři

Partneři

Realizaci podporuje

Oficiální dodavatelé cen

Oficiální dodavatelé

Mediální partneři

Institucionální partneři

Kolo pro život - Podpora

Přečtěte si:

Nejčastěji kladené dotazy

Nenašli jste odpověď na svůj dotaz?

 

Všechna práva vyhrazena. © Kolo pro život 2018.