17. 9. 2020

Aktuality k akci Plzeňská MTB 50 Kooperativy

V tomto článku a přiložené prezentaci Ti přinášíme aktuality k další letošní akci KPŽ, závodu Plzeňská MTB 50 Kooperativy. Přihlášení na obě závodní trasy, rodinnou Family jízdu i dětské závody je možné i na místě v pátek večer či v sobotu ráno. Přijeďte s rodinou do Plzně a užijte si parádní víkend! 

Aktuality ke stažení ZDE

V souboru naleznete souhrnné aktuality k závodu v přehledné podobě. Mapy tras, GPX, starty jednotlivých tratí, plánky příjezdu i areálu a další užitečné informace. Letos si Kolo pro život připravilo pro všechny účastníky fotografie ze všech tratí zdarma a k dispozici online, vždy v pondělí po závodě. Mějte proto svá startovní čísla řádně připevněná na řídítkách tak, ať jsou dobře čitelná a nezkroucená. Jedině tak si pak užijete své závodní fotky. V neposlední řadě jsme si pro všechny účastníky připravili 50% procentní slevu do Dinoparku a Muzea loutek.

Stále je s námi neviditelná hrozba v podobě viru COVID-19. V celém areálu bude umístěno několik hygienických manuálů, které popisují opatření a doporučení zavedená Organizačním týmem pro vaši bezpečnost a pohodlí. Doporučujeme tato opatření dodržovat a chovat se ohleduplně ke svému okolí.

Děkujeme a těšíme se na viděnou v Plzni.

Tým KPŽ

Aktuality k akci Plzeňská MTB 50 Kooperativy

Generální partner

Hlavní partneři

PARTNEŘI

DODAVATELÉ

Partneři Cyklopůjčovny Kola pro život

Generální mediální partner

HLAVNÍ MEDIÁLNÍ PARTNEŘI

Mediální partneři

Institucionální partneři

Realizaci podporuje

MARKETINGOVÝ PARTNER

Za podpory

Kolo pro život - Podpora

Přečtěte si:

Nejčastěji kladené dotazy

Nenašli jste odpověď na svůj dotaz?

 

Všechna práva vyhrazena. © Kolo pro život 2018.