14. 6. 2019

Aktuality před Karlovarským AM bikemaraton České spořitelny (15. 6. 2019)

Kristian Hynek se svým týmem Vitalo Future Cycling, Pavel Boudný a Jana Pichlíková si již tradičně nenechají ujít jeden z nejhezčích bikemaratonů v seriálu Kolo pro život. Přijeďte i vy s horským kolem do Karlových Varů. Máme pro vás všechny důležité informace před zítřejším startem.

Aktuality před Karlovarským AM bikemaraton České spořitelny (15. 6. 2019)

Místní karlovarští pořadatelé z A.M. bike v čele s Danem Danielčákem a Pepou Kolářem se již nemůžou dočkat soboty: „Počasí tu máme báječné. Trať závodu je v nejlepším možném stavu, teď už jen dokončujeme její značení. Bílé, velké naváděcí šipky z primalexu, jež jsou naší specialitou, nebudou na důležitých místech trati chybět. Nikdo by proto neměl bloudit. Naše chlouba, brod u Gejzírparku, jsme se letos rozhodli neregulovat a nechat vše na přírodě :) Před třemi dny zde bylo 15 čísel, takže tak akorát a bez praní kol a dresů :). Zato jsme domluvili pro účely tréninku, že bude branka u Gejzírparku otevřená už v pátek."

Cesta do areálu zázemí v Meandru Ohře. Parkování.
Na příjezdových cestách budou velké žluto-černé naváděcí šipky KPŽ. Do areálu se dostanete ideálně po E48 ze všech směrů sjezdem na KV Arenu, případně Exit 129. Prosíme, dodržujte při parkování pokyny pořadatelské služby. Děkujeme.

Prezence
Prezenční kancelář bude otevřena v pátek od 18:00 – 20:00. V sobotu od 8:00 do 10:30 (trasa B), 11:30 (trasa C a D, JT). Kdo se nepřihlásil předem, může tak učinit ještě na místě. Platba je možná i kartou.

Propozice

 

Dětské závody ČT :D Junior Trophy
Startují v areálu zázemí od 9:00 nejstarší věkovou kategorií 12 – 13 let. Dětské závody uzavřou v 12:00 nejmladší závodníci na odrážedlech. Pozor, časy startů jsou pouze orientační, buďte s dětmi v startovní prostoru o něco dříve!

 

Závodní trasy B a C. Slavnostní zaváděcí okruh.
Trasy B a C startují z Divadelního náměstí v Karlových Varech. Béčko již v 11:00, Céčko o hodinu později v 12:00. Novinkou závodu je slavnostní zaváděcí okruh městem pro trasy B a C. Z Divadelního náměstí tedy závodníci „nevystřelí“ hned do příkrého stoupání k rozhledně Diana, ale protočí si nohy na cca kilometrovém zaváděcím okruhu po Karlových Varech (Více ZDE).

Cesta na start ze zázemí 

Nezávodní trasa D – Family jízda
Pohodová vyjížďka pro rodiny s dětmi a všechny sváteční jezdce startuje přímo ze zázemí v areálu Meadru Ohře v 12:30. Díky nové cyklostezce bude jízda velmi pohodlná, bezpečná a v poklidu. (Více o trase D  ZDE)

 

Osobnosti závodu
V Karlových Varech se můžeme těšit na start vynikajících českých bikerů. Kromě loni druhého Pavla Boudného a bronzového Kristiána Hynka nebude chybět obhájkyně loňského vítězství v ženské kategorii Jana Pichlíková. Ceny vítězům předá jeden z nejlepších bývalých českých silničních cyklistů Antonín Bartoníček (více ZDE)

Počasí
V Karlových Varech a jeho okolí se můžeme v sobotu těšit na letní slunečné počasí s teplotami do 30°C.

Co byste ještě měli vědět

Veškeré další informace, včetně mapek tras, převýšení a servisu pro závodníky najdete na našem CHATBOTU ZDE

Šťastnou cestu do Karlových Varů vám přejí místní pořadatelé z A.M. bike a organizační team Kolo pro život!

Generální partner

Hlavní partneři

PARTNEŘI

DODAVATELÉ

Partneři Cyklopůjčovny Kola pro život

Generální mediální partner

HLAVNÍ MEDIÁLNÍ PARTNEŘI

Mediální partneři

Institucionální partneři

Realizaci podporuje

MARKETINGOVÝ PARTNER

Za podpory

Kolo pro život - Podpora

Přečtěte si:

Nejčastěji kladené dotazy

Nenašli jste odpověď na svůj dotaz?

 

Všechna práva vyhrazena. © Kolo pro život 2018.