19. 7. 2019

Aktuality před závodem ČT Trans Brdy 2019

Ještě loni jarní otvírák, letos velká oslava 20. sezóny seriálu Kolo pro život s letními teplotami! ČT Trans Brdy startují již zítra, v sobotu 20. 7. 2019, v novém zázemí na louce u Řevnic. Právě tady bude Kolo pro život rozdávat dárky ke svým jubilejním narozeninám, tak přijeďte, na všechny trasy se můžete přihlásit i na místě.

Aktuality před závodem ČT Trans Brdy 2019

„Výstavba areálu zázemí závodu je v plném proudu, připravujeme se pilně na zítřek, kdy to všechno podevatenácté vypukne. Na krásné poježdění po lesních cestách zveme také všechny zájemce, kteří se nestihli přihlásit on-line předem. Prezence funguje v zázemí v pátek navečer a v sobotu dopoledne. Hlásit se mohou dospělí i děti,“ těší se a zve na osmou akci KPŽ 2019 zástupce organizačního týmu KPŽ, Svatopluk Fořt.

KRÁSNÉ DÁRKY
Hned na úvod skvělé zprávy pro účastníky závodu: 
- Všichni účastníci nové trasy UCI A dostanou originální finišerské triko k závodu, pět nejlepších mužů a žen se může těšit na parádní finanční odměny (více ZDE a ZDE)
- Všichni účastníci trasy A, B, C i D dostanou v cíli unikátní kovovou medaili k závodu (Více ZDE)
- Všechny děti se mohou těšit na dřevěnou pamětní medaili v cíli a na zmrzlinu zdarma.
- Své štěstí můžou také všichni účastníci zkusit v dětské a dospělácké tombole.
- Dalším dárkem od KPŽ a také Kooperativy je možnost sledovat přímý přenos jedinečné 14. etapy Tour de France na Tourmalet na obrazovce v stánku Mechanického servisu Kooperativy (Více ZDE)

 

NOVÉ ZÁZEMÍ, PŘÍJEZD DO ŘEVNIC, PARKOVÁNÍ
Zázemí, parkovací prostory, start a cíl závodu se nachází na jednom místě – na louce za Řevnicemi u silnice 115 směr Svinaře (49.9001494N, 14.2179947E). Z dálnice Strakonická využijte sjezd č. 14, silnice vás dovede až do Řevnic. V Řevnicích odbočte doleva směr Beroun po silnici č. 115. Cca 1 km za Řevnicemi se vlevo nachází velká louka – zázemí závodu ČT Trans Brdy 2019.
Při parkování dodržujte pokyny pořadatelské služby! Děkujeme.
Pozor! Při cestě zpět do Prahy je nájezd č. 14 uzavřen. Je třeba dojet až do Mníšku pod Brdy.

 

PLÁNEK ZÁZEMÍ AREÁLU

 

PROPOZICE
Přečtěte si podrobně propozice! Přijeďte s časovou rezervou, ať vše v pohodě stihnete.
MAPKY a PŘEVÝŠENÍ všech tras a veškeré další informace k závodu najde na našem CHATBOTU ZDE

 

PREZENCE
Trasy A, B, C, D a ČT :D Junior Trophy – v pátek a sobotu (Pá 18:00 - 20:00, So 8:00-12:00, dle času startu vaší trasy! Viz. propozice)

 

START
Všechny trasy A, B, C i D startují přímo ze zázemí, kde se také nachází cíl všech tras. Pozor, start trasy A je již v 9:30! Trasa B startuje v 11:00, trasa C v 12:00, nezávodní trasa D – Family jízda v 12:30, aby ji stíhaly všechny děti, které se zapojily do dopoledního „Jétéčka“.
Dětské závody ČT Déčko Junior Trophy startují na okruhu vytyčeném v areálu louky od 9:00 nejstarší věkovou kategorií 12 - 13 let. Dětské závody uzavřou v 12:00 nejmladší závodníci na odrážedlech. Časy startů jsou pouze orientační, proto buďte s dětmi v startovní prostoru o něco dříve! (Viz. propozice)

POČASÍ
Na sobotu v Řevnicích a okolí počítejte s pěkným letním počasím s nejvyššími denními teplotami do 30°C. Pocitovou teplotu zpříjemní vítr. Více se dozvíte v speciální dnešní předpovědi od Aleny Zárybnické pro KPŽ ZDE

 

NA CO NEZAPOMENOUT

 

ETICKÝ KODEX 
Slušné chování je samozřejmostí na všech závodech Kolo pro život, stejně jako třídění odpadu :)

 

Šťastnou cestu do Řevnic na ČT Trans Brdy 2019 vám přeje organizační tým Kolo pro život.

 

 

Generální partner

Hlavní partneři

PARTNEŘI

DODAVATELÉ

CYKLISTICKÁ SEKCE

Generální mediální partner

HLAVNÍ MEDIÁLNÍ PARTNEŘI

Mediální partneři

Institucionální partneři

Realizaci podporuje

MARKETINGOVÝ PARTNER

Za podpory

Kolo pro život - Podpora

Přečtěte si:

Nejčastěji kladené dotazy

Nenašli jste odpověď na svůj dotaz?

 

Všechna práva vyhrazena. © Kolo pro život 2018.