20. 9. 2019

Aktuality před závodem Oderská Mlýnice Lesy ČR (21. 9. 2019)

Závod s jedinečnou, neopakovatelnou atmosférou je před námi. Seznamte se všemi důležitými aktualitami před Oderskou Mlýnicí Lesy ČR a přijeďte zítra závodit a fandit. Odry ozdobí babí léto.

Aktuality před závodem Oderská Mlýnice Lesy ČR (21. 9. 2019)

CESTA D0 ODER
Zázemí závodu se nachází na tradičním místě v areálu dětského tábora Spálovský mlýn u Klokočůvku u Oder. Cesta do zázemí bude po loňských úpravách příjezdové cesty a objížďkách naštěstí již bez komplikací. Z dálnice D1 se vydáte sjezdem na Odry a pokračujete směrem na Vítkov, ale nezapomenete včas odbočíte vlevo na Klokočůvek.

PARKOVIŠTĚ
Parkovacích míst je dostatek. Jsou na několika loukách vedle přístupové cesty k areálu zázemí. Prosíme, dodržujte pokyny pořadatelské služby a nesnažte se zajíždět až do samotného areálu. Neucpávejte parkováním příjezdovou, úzkou silnici. Po zkušenosti z minulých let upozorňujeme: Hlídejte si svá kola, nenechávejte je bez dozoru ani na nosičích aut. Uložte je do Bezpečné úschovny kol v DEPu Kooperativy!

PLÁNEK ZÁZEMÍ

 

ČASOVÝ HARMONOGRAM

 

PŘIHLÁŠKY A PREZENCE
Kancelář závodu bude umístěna v tradičním prezenčním přívěsu KPŽ v barvách České spořitelny při vstupu do areálu závodu.

Prezence bude otevřena v pátek od 16:00 do 19:00 a v sobotu od 8:00 do 10:30 pro trasu B. Trasa C a D - Family jízda má posunutý čas prezence do 11:30, ČT :D Junior Trophy do 11:40. Uzávěrka přihlášek pro dětské závody ČT :D JT je vždy 30 minut před startem jednotlivých kategorií! Přehled startů jednotlivých dětských kategorií najdete ZDE

Pokud jste se nepřihlásili předem, můžete tak učinit na místě. Platit lze v hotovosti i kartou. 

START
Trasa B startuje z areálu zázemí závodu v 11:00. Trasy C a D mají startovní koridor na louce dětských závodů JT a rozdílné jsou pro ně časy startů! Druhá v pořadí odstartuje trasa D – Family jízda v 11:45 spolu s dětským maratonem ČD Cargo Junior Trophy Marathonem, jako poslední trasa C v 12:30.

Závody ČT: D Junior Trophy a celý dětský areál i s doprovodnými aktivitami je postaven na louce za silnicí za areálem zázemí. Závody začínají od 9:00 nejstarší kategorií kluků a děvčat, poslední kategorie odrážedel startuje v 11:50. Více o ČT :D JT ZDE

Tréninky pro JT jsou v pátek odpoledne a v sobotu do 9:00. Na start jednotlivých kategorií přicházejte s časovým předstihem, provádí se řazení dětí. 

MAPY A PROFILY TRAS ODERSKÉ MLÝNICE 2019
Trasa B (56 km)
Trasa C (33 km)
Trasa D – Family jízda (nezávodní) a ČD Cargo Junior Trophy Marathon (závodní) (13 km)

FENOMÉN MLÝNICE
Pro fenomenální zážitek si do Oder jezdí bikeři i diváci každý rok. Legendární stoupání plné diváků, rozverného fandění, občerstvování za jízdy a víření bubnů, atmosféra, kterou jinak zažijete jen na těch největších světových sportovních akcích, to je Mlýnice. Nam tomto táhlém kilometrovém úseku nastoupáte přes 110 výškových metrů a některé partie mají sklon až 17%! Zážitkový Birell segment s názvem Oderská Mlýnice se nachází v bezprostřední blízkosti areálu závodu, takže je přímo dostupný všem členům doprovodu a dalším fanouškům. Atmosféra na "Mlýnici" v roli diváka nebo závodníka je prostě neopakovatelná a prožít si ji opravdu stojí za to.

Projeďte si oderský Birell segment ZDE

 

 

OBČERSTVOVACÍ STANICE A KRAJOVÉ SPECIALITY
Pořadatelé připravili pro závodníky na trase i pro jejich doprovod samé dobroty. Více jsme psali ZDE

 

POČASÍ
Jupííí! Letos bude Mlýnice bez deště. Aktuální předpověď pro Odry a jeho okolí slibuje start babího léta.  Přesto doporučujeme teple se obléct, ráno i navečer je zde tradičně zima a děti, které budou startovat dopoledne určitě užijí bundu i něco pod helmu. Věřme, že letos nám Mlýnice i počasím vyjde a že si ji vrchovatě užijeme!
Podrobná předpověď od meteoroložky Aleny Zárybnické najdete ZDE

 

NA CO NEZAPOMENOUT PŘED STARTEM

 

CHOVÁME SE SLUŠNĚ. CHRÁNÍME PŘÍRODU.

 

Hurá do Oder na Mlýnici! Těší se na vás pořadatelé z 2K BIKE CLUB Odry a organizační tým Kolo pro život.

---------------------------------------------------------------------------------------------------Veškeré další informace, včetně výsledků po závodě se v kteroukoliv denní i noční dobu dozvíte na našem CHATBOTU ZDE
---------------------------------------------------------------------------------------------------

 

Generální partner

Hlavní partneři

PARTNEŘI

DODAVATELÉ

CYKLISTICKÁ SEKCE

Generální mediální partner

HLAVNÍ MEDIÁLNÍ PARTNEŘI

Mediální partneři

Institucionální partneři

Realizaci podporuje

MARKETINGOVÝ PARTNER

Za podpory

Kolo pro život - Podpora

Přečtěte si:

Nejčastěji kladené dotazy

Nenašli jste odpověď na svůj dotaz?

 

Všechna práva vyhrazena. © Kolo pro život 2018.