31. 5. 2019

Aktuality před závodem Orlík Tour Kooperativy 2019

V sobotu 1. června se koná jedna z největších klasik seriálu Kolo pro život - Orlík Tour Kooperativy. Přečtěte si důležité informace před startem.

Aktuality před závodem Orlík Tour Kooperativy 2019

CESTA NA ORLÍK, PARKOVÁNÍ
Místem zázemí je útulné rekreačního střediska Vystrkov u Hotelu Orlík. Cesta a odbočení z hlavní silnice č. 4: Praha – Příbram – Strakonice až do samotného areálu na Vystrkově bude značena velkými žlutočernými šipkami KPŽ. Parkuje se na vyhrazených loukách P1, P2 a P3 při příjezdu do areálu. Prosíme, neparkujte vozidla na úzké příjezdové cestě a dodržujte pokyny pořadatelské služby! Děkujeme.

PLÁN AREÁLU

 

PROPOZICE

 

PREZENCE
Prezenční přívěs najdete hned při vstupu z parkoviště do areálu zázemí.

 

DĚTSKÉ ZÁVODY ČT :D JUNIOR TROPHY
Dětské závody startují na travičce v areálu zázemí vedle bazénu od 9:00 nejstarší věkovou kategorií 12 – 13 let. Vrcholem „Jétéčka“ bude závěrečný závod odrážedel okolo 12:00. 

ZÁVODNÍ TRASY B, C
Pozor, jako první se na závodní tratě vydá trasa C již v 10:30! „Béčko“ na Orlíku startuje až v 12:00. Trasa B je dvoukolová. Nájezd do druhého kola je odlišný od prvního, startovního. 

 

FAMILY JÍZDA - TRASA D, ČD CARGO JUNIOR TROPHY MARATHON
Nezávodní „Déčko“ a dětský maraton startují v 12:30. „JTM“ odstartuje před Family jízdou v první vlně.

NABITÝ DOPROVODNÝ PROGRAM, DÁRKY PRO DĚTI
Letošní ročník Orlík Tour se koná na Mezinárodní den dětí, proto určitě vezměte děti s sebou! Kromě závodů a cyklovýletu na trase D je pro děti k dispozici venkovní bazén, přichystaný je parádní program v Dětském klubu a Dětské zóně, na pumptracku a v Bike Academy.
Titulární partner závodu, pojišťovna Kooperativa připravila pro všechny děti na stupních hezké dárky, v cíli Family jízdy čeká na účastníky další milé překvapení. Více se dozvíte ZDE

Od organizátorů seriálu KPŽ dostanou všechny přihlášené děti točenou zmrzlinu. Poukaz na "zmrzku" dostanou děti při prezenci.

Trasu C ozdobí svojí účastí bývalý vynikající cyklokrosař Radomír Šimůnek, který před startem stihne pozdravit a povzbudit děti z Jétéčka. Více ZDE

POČASÍ
Orlík Tour Kooperativy s jízdou na kole, koupáním a slastným relaxem u bazénu bychom si měli užít. Předpověď počasí slibuje hezkou sobotu a nejvyšší denní teploty okolo 25°C .

Veškeré další informace, včetně mapek tras, převýšení a servisu pro závodníky najdete na našem CHATBOTU ZDE

Šťastnou cestu na Orlík vám přeje team Kolo pro život!

Generální partner

Hlavní partneři

PARTNEŘI

DODAVATELÉ

CYKLISTICKÁ SEKCE

Generální mediální partner

HLAVNÍ MEDIÁLNÍ PARTNEŘI

Mediální partneři

Institucionální partneři

Realizaci podporuje

MARKETINGOVÝ PARTNER

Kolo pro život - Podpora

Přečtěte si:

Nejčastěji kladené dotazy

Nenašli jste odpověď na svůj dotaz?

 

Všechna práva vyhrazena. © Kolo pro život 2018.