11. 6. 2019

Birell segment a Active Tour segment v Karlových Varech

Na každém závodě seriálu Kolo pro život 2019 pro vás vybíráme spolu s tradičním partnerem seriálu, společností Birell, zajímavý úsek na trati, a nově se společností Active Tour nejkrásnější místo na trati. Kde se na ně můžete těšit v Karlových Varech?

Birell segment a Active Tour segment v Karlových Varech

Zážitkový Birell segment
Na 100% vzrušující zážitek slibuje karlovarský Birell segment na závodních trasách B a C. Vyznačený půl kilometru dlouhý úsek Karlovarského AM bikemaratonu České spořitelny vede z asfaltové Okružní cesty od Beethovenova altánu singletrackem nad řekou Teplá, ke které před tenisovými kurty klesá, a končí atraktivním přejezdem brodu stejnojmenné řeky s výjezdem na asfaltovou Slovenskou silnici. Uprostřed teplých červnových dnů bude přejezd říčky s hřejivým jménem velmi osvěžují. Přejeme super jízdu a nezapomenutelný zážitek nejen bikerům a bikerkám, ale také fandícím divákům a fotografům! A také šikovnou ruku pana hrázného, aby bylo letos vody tak akorát :)))).

GPS Birell segmentu ZDE

 

Hurá na brod!

Úžasný Active Tour segment
Jednou z letošních novinek seriálu KPŽ je Active Tour segment. Ten označuje na každém závodě nejkrásnější místo trati. Až spatříte bannery cestiovní kanceláře Active Tour, zkuste aspoň na vteřinu zvolnit a vychutnat si výhledy kolem sebe, protože budou stát za to! Navíc se na stejném místě nachází občerstvovací stanice, takže stojí za to na chvilku zastavit a potěšit oči i žaludek.
Na závodní trase AM bikemaratonu jsme vybrali úsek na Vítkově vrchu, nejvyšším místě v Karlových Varech (642 m. n. m.). Místo původní rozhledny zde stojí radiomaják pro navádění přistávajících letadel na blízké letišti v Olšových Vratech a výletní chatu z roku 1875 zde nahradil luxusní hotel s restaurací a kempem. Především se ale jedná o zajímavé vyhlídkové místo na lázeňské město i široké okolí.

Interaktivní mapa trasy B ZDE

Generální partner

Hlavní partneři

PARTNEŘI

DODAVATELÉ

CYKLISTICKÁ SEKCE

Generální mediální partner

HLAVNÍ MEDIÁLNÍ PARTNEŘI

Mediální partneři

Institucionální partneři

Realizaci podporuje

MARKETINGOVÝ PARTNER

Za podpory

Kolo pro život - Podpora

Přečtěte si:

Nejčastěji kladené dotazy

Nenašli jste odpověď na svůj dotaz?

 

Všechna práva vyhrazena. © Kolo pro život 2018.