3. 6. 2019

Červnová Tipovací soutěž KPŽ se společností AUSTRIA TOURISM

Druhé kolo tipovací soutěže je tady! Zkuste svoji šikovnost a štěstí a odpovězte na červnovou otázku Tipovací soutěže KPŽ, kterou pro vás spolu s báječnou cenou přichystala společnost Austria Tourism!

 

Červnová Tipovací soutěž KPŽ se společností AUSTRIA TOURISM

 SOUTĚŽNÍ OTÁZKA TIPOVACÍ SOUTĚŽE KPŽ – AUSTRIA TOURISM pro červen 2019:
Který nebo které z produktů, resp. bikových nabídek prezentovaných na www.austria.info v segmentu „Túry & E-Mountainbike“ se nacházejí ve spolkové zemi Korutany?“

Do červnové Tipovací soutěže věnoval cenu – čtyřhvězdičkový hotel s polopenzí, na 6 nocí, pro 2 dospělé a 2 děti do 12 let v hodnotě 1950 EUR, v oblasti jezera Weissensee (doprava vlastní) - partner KPŽ společnost Austria Tourism.

Ráj pro vyznavače adrenalinu
Rakouské Alpy jsou jedinečným MTB dobrodružstvím! Downhill trasy, single traily a bikeparky rozvibrují řídítka a prověří vaše svaly.
Přilba sedí, panoráma je ohromující, adrenalin stoupá, nebe modré, plné soustředění – jde se na to! Downhill přes les. Štěrk a zemina odletují od pneumatik a dole čeká křišťálově čisté jezero. Mountain biking na rakouských horách je prostě legendární.
Každý si tu přijde na své: začátečníci i zkušení jezdci, hobby bikeři nebo extrémní sportovci. V alpské krajině se mohou cyklisté vydat na vícedenní túry přes majestátní vrcholy – samozřejmě i na elektrických horských kolech. Nesčetné množství trailů v nejlepších bikeparcích Evropy přitahuje jezdce MTB z celého světa, kteří zde pilují svůj styl a triky… Chcete Rakouské Alpy vyzkoušet na vlastní kolo a s celou rodinou? Zkuste štěstí v Tipovací soutěži KPŽ!

Účastníkem Tipovací soutěže Kolo pro život 2019 se stává každý (dospělí či dítě), kdo se zaregistruje na www.kolopro.cz a pošle svůj tip na soutěžní otázku spolu se svým registračním číslem KPŽ na soutez@kolopro.cz. Své tipy na soutěžní otázku mohou soutěžící posílat do pátku 28. června, do 12:00 (poledne), kdy bude soutěž uzavřena. Slosování správných odpovědí proběhne v sobotu 29. 6. odpoledne na podniku Bikemaraton Drásal České spořitelny.

Kompletní pravidla Tipovací soutěže KPŽ najdete ZDE

 

Generální partner

Hlavní partneři

PARTNEŘI

DODAVATELÉ

CYKLISTICKÁ SEKCE

Generální mediální partner

HLAVNÍ MEDIÁLNÍ PARTNEŘI

Mediální partneři

Institucionální partneři

Realizaci podporuje

MARKETINGOVÝ PARTNER

Kolo pro život - Podpora

Přečtěte si:

Nejčastěji kladené dotazy

Nenašli jste odpověď na svůj dotaz?

 

Všechna práva vyhrazena. © Kolo pro život 2018.