23. 4. 2019

CHATBOT – (r)evoluce v komunikaci s účastníky a fanoušky Kola pro život

Je to jednoduché, stačí mít ve svém mobilním telefonu aplikaci Messenger. Pro zařízení Android pomocí QR čtečky (také aplikace zdarma ke stažení na Google Play) načíst unikátní QR kód, nebo v případě iPhone telefonů rozpoznat QR kód pouze prostřednictvím fotoaparátu, a Chatbot už se vám ohlásí sám.... Velká novinka KPŽ 2019 je tady!

CHATBOT – (r)evoluce v komunikaci s účastníky a fanoušky Kola pro život

Umíte si představit všechny dostupné informace o seriálu Kolo pro život a jeho závodech na jednom místě, aktuální, vždy přístupné a vizuálně revoluční? Je to možné. Díky nové platformě Chatbot, jak organizační tým nové komunikační medium pokřtil. Seriál Kolo pro život se tak oficiálně stává prvním sportovním projektem v České republice, který přichází s touto novou formou komunikace se svými fanoušky.

Jak na to? Stačí mít ve svém mobilním telefonu aplikaci Messenger, pro zařízení Android pomocí QR čtečky (také aplikace zdarma ke stažení na Google Play) načíst unikátní QR kód, nebo v případě iPhone telefonů rozpoznat QR kód pouze prostřednictvím fotoaparátu, a Chatbot už se vám ohlásí sám.... Messenger jako platforma funguje nezávisle na Facebooku, tedy nemusíte mít facebookový účet, abyste mohli využívat aplikaci Messenger.

Kromě toho, že Chatbot není zpoplatněn, má i další výhody. Díky intuitivnímu menu nikdy nedostanete informace, o které nestojíte. Vy sami si zvolíte, co se vám právě zobrazí. Chatbot bude na příznivce Kola pro život čekat doslova na každém kroku.

QR KÓD nebo online pozvánku do něho najdou účastnící na webových stránkách v nové sekci hlavní stránky na horní liště pod názvem „20 let“ ZDE, na Facebooku KPŽ ZDE, dále po celém areálu každého sportovního dne KPŽ a na mnoha dalších místech. Díky tomu bude moci uživatel dostávat informace k danému závodu „live“, prohlédnout a stáhnout si mapy jednotlivých tras, dozvědět se vše o doprovodném programu v zázemí apod. Revoluce v informačním servisu na poli sportovních událostí právě začíná…

 

 

Generální partner

Hlavní partner

Generální mediální partner

Hlavní mediální partner

Partneři

Realizaci podporuje

Oficiální dodavatelé cen

Oficiální dodavatelé

Mediální partneři

Institucionální partneři

Kolo pro život - Podpora

Přečtěte si:

Nejčastěji kladené dotazy

Nenašli jste odpověď na svůj dotaz?

 

Všechna práva vyhrazena. © Kolo pro život 2018.