22. 8. 2019

Chrudimský Manitou na ČT Sport

Na 11. díl seriálu Kolo pro život 2019 určitě hned tak nezapomeneme. Chcete si dění na populárním závodě Manitou Železné hory znovu osvěžit nebo se pochlubit kamarádům a rodině, jakou úžasnou legendu jste uplynulou sobotu v Chrudim absolvovali? Zapněte si televizi dnes po poledni nebo zítra ve velmi příznivém čase 17:15.  Na pořadu jsou reportáže na programu ČT Sport.

Chrudimský Manitou na ČT Sport

Generální mediální partner seriálu Kolo pro život a titulární partner závodu ČT Trans Brdy, Česká televize připravila pro všechny příznivce horských kol reportáže z oblíbeného závodu termínovky Kolo pro život. 23. ročník bikerského závodu, jehož trasy několikrát kříží řeka Chrudimka a vede po lesích a kopcích Železných hor se konal uplynulou sobotu 17. srpna za účasti více než 1500 dospělých i malých nadšenců cyklistiky.

Kameramani ČT opět zachytili skvělou atmosféru klimaticky ideálního sportovního dne. Každý si mohl vybrat trasu, která mu nejvíc sedne, děti si užili netradiční trať Junior Trophy tajemným lesíkem, skokánky i jeden neskutečný výšlap.  To všechno a spoustu záběrů z tras i zázemí uvidíte nyní na obrazovce.

Vysílací časy reportáží ze závodu Manitou Železné hory CARDION 2019 na programu ČT Sport:
Čtvrtek  22. 8. 2019, 13:20 – 10 minutový záznam
Pátek     23. 8. 2019, 17:15 – 20 minutový záznam

Pokud nestihnete premiéry, můžete se stejně jako na všechny ostatní reportáže ze závodů Kolo pro život 2019 podívat ze záznamu na ivysílání ČT od 23. 8. večer ZDE.

 

Generální partner

Hlavní partneři

PARTNEŘI

DODAVATELÉ

CYKLISTICKÁ SEKCE

Generální mediální partner

HLAVNÍ MEDIÁLNÍ PARTNEŘI

Mediální partneři

Institucionální partneři

Realizaci podporuje

MARKETINGOVÝ PARTNER

Kolo pro život - Podpora

Přečtěte si:

Nejčastěji kladené dotazy

Nenašli jste odpověď na svůj dotaz?

 

Všechna práva vyhrazena. © Kolo pro život 2018.