5. 8. 2020

Co vše vám Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR dopřává na Kole pro život?

Jak jste si jistě všimli, Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR, se pro letošní rok stala hrdým hlavním partnerem seriálu Kolo pro život. Ať už tedy jezdíte na závody kvůli tomu, abyste se pěkně projeli na kole, anebo jste v roli fanouška, můžete si být jistí, že pojišťovna 211 má pro vás něco přichystaného! 

Co vše vám Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR dopřává na Kole pro život?
PARTNEREM ČLÁNKU JE

V areálu mají návštěvníci možnost zahlédnout veverku v nadživotní velikosti, která je oficiálním maskotem ZP 211. Veverka je zárukou super atmosféry, a tak si s ní nebojte plácnout nebo ji požádat o společnou fotografii. Pohybuje se pravidelně v doprovodu dvou hostesek, které rozdávají drobné dárky a ocení je zejména ti nejmenší. Jedná se totiž o dárky jako jsou pexesa, hroznové cukry, přívěšky na klíče nebo zábavné tužky.

Pro všechny děti si ZP MV ČR připravila kreslení na obličej. Můžete si vybrat z nejrůznějších motivů a dá se to rovnou spojit s originální fotografií ve fotokoutku, kde se malování uskuteční.

Všichni návštěvníci mají možnost nechat se zvěčnit v již zmíněném fotokoutku ZP MV ČR. Návštěvníci tam najdou nejrůznější rekvizity a budou tak mít originální vzpomínku na celý život. Fotografii si ihned po vyfocení mohou nechat zaslat na svůj email, telefon anebo si ji mohou nechat vyvolat a doma fotografii přidat do svého rodinného alba. Tato služba je pro všechny návštěvníky zcela zdarma.

Máte doma v rámečku společnou fotografii? Pokud ne, tak na příštím závodě budete mít šanci to změnit!  

Děkujeme, že jste u toho s námi!

Tým Kola pro život

Generální partner

Hlavní partneři

PARTNEŘI

DODAVATELÉ

CYKLISTICKÁ SEKCE

Generální mediální partner

HLAVNÍ MEDIÁLNÍ PARTNEŘI

Mediální partneři

Institucionální partneři

Realizaci podporuje

MARKETINGOVÝ PARTNER

Za podpory

Kolo pro život - Podpora

Přečtěte si:

Nejčastěji kladené dotazy

Nenašli jste odpověď na svůj dotaz?

 

Všechna práva vyhrazena. © Kolo pro život 2018.