18. 4. 2019

Dětská soutěž v kreslení 2019. Nové téma, pravidla i ceny

S prvním závodem Kola pro život 2019 v Dobřichovicích (27. 4.) odstartuje i tradiční celoroční soutěž v kreslení. Spolu s patronem soutěže, Českou spořitelnou, jsme do 20. sezóny seriálu pro děti přichystali zajímavou inovaci oblíbené soutěže.

Dětská soutěž v kreslení 2019. Nové téma, pravidla i ceny

Na všech 15 akcích seriálu Kolo pro život 2019 se bude konat dětská soutěž v kreslení, které se mohou zúčastnit děti do 13 let. Vždy jednomu obrázku z uveřejněné desítky finalistů můžete dát na webových stránkách Kolo pro život svůj hlas. Podmínkou je, že jste přihlášení v registračním systému Kolo pro život. Přečtěte si, jak bude letos soutěž probíhat.

PRAVIDLA SOUTĚŽE:

Soutěž bude probíhat ve stanu Dětského klubu v zázemí všech podniků KPŽ 2019 jako součást doprovodného programu. Patronát nad soutěží drží tradičně Česká spořitelna. Soutěže se mohou zúčastnit všechny přítomné děti do 13 let, tedy i děti, které na kole nebudou závodit, ale přijdou se do dětského stánku pobavit jako doprovod. Děti nově kreslí v 5 věkových kategoriích (0 – 5, 6 – 7, 8 – 9, 10 – 11, 12 – 13 let).

Malí výtvarníci budou letos kreslit na nové téma „S rodinu na cyklovýletě“. Veškeré kreslící potřeby (papíry, pastelky) budou připravené na místě.
Pozor! Nezapomeňte na zadní straně výkresu vyplnit předtištěnou tabulku se jménem, adresou, věkem autora a kontaktem na rodiče. Bez pečlivě vyplněných dat nemůžeme výkres zařadit soutěže. 

On-line hlasování o nejhezčí kresbu probíhá na našich webových stránkách během celého cyklu KPŽ ZDE. Kresby prochází předvýběrem a po každém závodě je zveřejněno vždy 10 výkresů, které postupují do hlasovací soutěže. Na konci sezóny bude vyhlášeno a zveřejněno 5 výkresů, které během roku ve své kategorii získají nejvíce hlasů.

Nejúspěšnější pětka malých designérů za odměnu na Finálovém večeru KPŽ převezme z rukou zástupců patrona soutěže, České spořitelny, zaslouženou cenu. Ta bude letos opravdu stát za to! „Všichni vítězové získají poukaz na částku 5.000 Kč, která je primárně určená na společný cyklovýlet s celou rodinou,“ upřesňuje zástupkyně marketingu České spořitelny, Veronika Daďová.

Nezapomeňte proto už příští sobotu zavítat do veselého barevného stanu Dětského klubu v zázemí závodu Praha – Karlštejn Tour České spořitelny. Najdete zde stolky a židličky, hrací koberec, spoustu hraček a her, milé asistentky a také vše, co potřebujete k malování na nové téma.

Po akci pomozte dětem svými hlasy získat vysněnou odměnu! Při prohlížení desítky zveřejněných obrázků nezapomeňte přihlédnout k věku autorů. Je pochopitelné, že výtvory čtyřletého výtvarníka a o pár let staršího malíře nemohou být technicky na stejné úrovni. :)

Generální partner

Hlavní partneři

Generální mediální partner

Hlavní mediální partneři

Partneři

Realizaci podporuje

Oficiální dodavatelé cen

Oficiální dodavatelé

Mediální partneři

Institucionální partneři

Kolo pro život - Podpora

Přečtěte si:

Nejčastěji kladené dotazy

Nenašli jste odpověď na svůj dotaz?

 

Všechna práva vyhrazena. © Kolo pro život 2018.