6. 6. 2019

Dětské sportovní odpoledne v Meandru Ohře (14. 6. 2019)

Atraktivní program pro děti, které se rády hýbou, přichystalo Kolo pro život ve spolupráci s Cyklokroužky.cz na pátek 14. června. V zázemí pátého podniku Kola pro život - Karlovarského AM bikemaratonu České spořitelny - děti vyzkouší nejrůznější pohybové aktivity, včetně kola a orientace na dopravním hřišti.  

Dětské sportovní odpoledne v Meandru Ohře (14. 6. 2019)

Díky pravidelnému pohybu se v posledních letech sice pomalu ale přeci zvyšuje počet dětí, které se rády zapojí do jakékoliv sportovní aktivity, jsou ohebné, šikovné, věří svým schopnostem, prostě nejsou žádné bábovky. Právě pro malé sportovce a všechny školní i předškolní děti z Karlových Varů a okolí i závodníky z dětského seriálu ČT :D Junior Trophy bude od rána do večera připravený našlapaný sportovní i doprovodný program v nádherném přírodním areálu u řeky Ohře. Od 10:00 do 13:00 rozhýbe školáky ze základních škol v Karlových Varech. Od 14:00 do 18:00 bude zázemí na louce k dispozici všem karlovarským a přespolním dětem. 
Celorepublikový projekt Cyklokroužky zaměřený nejen na kolo, ale také na další sportovní aktivity, velké dopravní hřiště, Bike Academy s výukou jízdy na kole pod odborným vedením, dřevěná pumptracková dráha, skákací hrad to jsou hlavní lákadla nabitého dne pro děti, které nechtějí lenošit. Těšit se můžete také na malé občerstvení.

 

SPORTOVNÍ PROGRAM CYKLOKROUŽKŮ PRO ŠKOLNÍ DĚTI 14. 6. 2019, KALOVY VARY

DISCIPLÍNY VŠEOBECNÉ POHYBOVÉ PRŮPRAVY
Trénink rovnováhy
Sed/leh na žíněnce
Člunkový běh
Skok z místa
Hod na cíl
Kotouly na žíněnce
Koordinace pohybu
Cvičení se sítí + balony

CYKLISTICKÉ DISCIPLÍNY
Pumptrack - mobilní překážková dráha cca 50 m
Slalom na kole

Veškeré sportovní aktivity jsou pro děti zdarma, každý malý sportovec si za získání razítek z jednotlivých stanovišť odnese domů hezký dáreček od partnerů seriálu Kolo pro život. Kdo má, vezměte si kolo a helmu s sebou. K dispozici je i půjčovna.

Generální partner

Hlavní partneři

PARTNEŘI

DODAVATELÉ

CYKLISTICKÁ SEKCE

Generální mediální partner

HLAVNÍ MEDIÁLNÍ PARTNEŘI

Mediální partneři

Institucionální partneři

Realizaci podporuje

MARKETINGOVÝ PARTNER

Kolo pro život - Podpora

Přečtěte si:

Nejčastěji kladené dotazy

Nenašli jste odpověď na svůj dotaz?

 

Všechna práva vyhrazena. © Kolo pro život 2018.