12. 7. 2019

Do Rakouska s horským kolem – Region Achensee

Na 250 km oficiálních MTB tras pro cyklisty i horská kola, mezi pohořími Rofan a Karwende, se najde pro každého něco. Seznamte se s dalším krásným místem, kde si to užijete s kolem i bez něj.

Do Rakouska s horským kolem – Region Achensee

Na jedné straně lákají náročné a akční túry po horách milovníky horských kol všech úrovní obtížnosti. Na druhé straně je tady celá řada mírných tras, které jsou ideálně vhodné pro pohodovou jízdu na horském kole. Mnohé z nich vedou podél břehu jezera Achensee. Navíc je v regionu k dispozici také 13 půjčoven, kde si můžete půjčit i elektrokola. S plánováním pomůže interaktivní mapa, ve které jsou uloženy trasy včetně GPS dat. Povrch nabízí lesní cesty, štěrkovité cesty a single traily. Po sportovním dni na horském kole se pak můžete zchladit v osvěžujícím jezeře. Vodní hladina a horská panoramata vytváří dokonalou kulisu pro letní dovolenou.

Gastronomie a místní pivo z regionu Achensee jsou už jen třečničkou na dortu. Ve dnech 25. a 26. května se zde koná Achensee MTB Festival. Soutěže pro všechny věkové kateorie a všechny možné druhy MTB sportu se v rámci tohoto festivalu konají v obci Achenkirch. Program najdete na webových stránkách.

Foto: Achensee Tourismus 

You like it? Bike it!

Více informací na:
https://www.achensee.com/en/activities/an-active-summer/biking/bike-routes/
www.austria.info

Ostatní fota:  Martin Steinthaler (Österreich Werbung) 

Generální partner

Hlavní partner

Generální mediální partner

Hlavní mediální partner

Partneři

Realizaci podporuje

Oficiální dodavatelé cen

Oficiální dodavatelé

Mediální partneři

Institucionální partneři

Kolo pro život - Podpora

Přečtěte si:

Nejčastěji kladené dotazy

Nenašli jste odpověď na svůj dotaz?

 

Všechna práva vyhrazena. © Kolo pro život 2018.