1. 7. 2019

Drásal v České televizi

Tepovka už se dávno uklidnila, křeče pominuly, rodiče a kamarádi dofandili, zůstaly jenom skvělé vzpomínky… Pojďme se prostřednictvím obrazovek České televize ještě jednou vrátit do Holešova, kde se uplynulou sobotu uskutečnil 26. ročník legendárního Bikemaratonu Drásal České spořitelny! Nalaďte program ČT Sport dnes a zítra po obědě.

Drásal v České televizi

Generální mediální partner seriálu Kolo pro život 2019 a titulární partner nadcházejícího závodu ČT Trans Brdy (20. 7. 2019) - Česká televize připravila pro všechny příznivce horských kol reportáže z podniku se šťastným pořadovým číslem 7, který se uskutečnil 29. června 2019 v Holešově.Unikátní, nejstarší bikemaraton v republice přivítal na vypsaných trasách dospělé i děti. Pokořit Drásala přijelo na Jižní Moravu téměř 2000 účastníků nejrůznější výkonnosti a věkové kategorie. Kameramanům ČT se podařilo zachytit jedinečnou atmosféru na hlavních UCI trasách pro muže i ženy (A a E), klasických závodních trasách seriálu Kolo pro život B a C, nezávodní trase D pro rodiny s dětmi a cyklistické pohodáře i partnerské ultramaratonské trasy na neskutečných 177 km, kde se bojovalo o titul OBRa a OBRyně. Vše korunují dětské závody v zámeckém parku, kde si o svá osobní vítězství i medaile zabojovaly děti ve věku 1 – 13 let a také dětský závod na maratonské trase pro mládež.

Vysílací časy reportáží ze závodu Bikemaraton Drásal České spořitelny na programu ČT Sport:

Čtvrtek   4. 7. 2019,  13:05 – 10 minutový záznam
Pátek      5. 7. 2019,  14:10 – 20 minutový záznam

Pokud nestihne premiéry, můžete se stejně jako na všechny ostatní reportáže ze závodů KPŽ 2019 podívat ze záznamu na ivysílání ČT ZDE.

Generální partner

Hlavní partneři

PARTNEŘI

DODAVATELÉ

CYKLISTICKÁ SEKCE

Generální mediální partner

HLAVNÍ MEDIÁLNÍ PARTNEŘI

Mediální partneři

Institucionální partneři

Realizaci podporuje

MARKETINGOVÝ PARTNER

Kolo pro život - Podpora

Přečtěte si:

Nejčastěji kladené dotazy

Nenašli jste odpověď na svůj dotaz?

 

Všechna práva vyhrazena. © Kolo pro život 2018.