17. 5. 2018

Držte se na Orlíku Chytrých trasérů. Staňte se orlickým SuperBikerem!

Ani na třetím podniku seriálu Kolo pro život 2018 nechyběly projekty Chytrý trasér a SuperBiker. Počasí bylo bez chybičky a tak si cyklisti a cyklistky mohli závodní den vychutnávat naplno, včetně oblíbených služeb tréninkového a rehabilitačního centra Alltraining.cz

Držte se na Orlíku Chytrých trasérů. Staňte se orlickým SuperBikerem!

Jak to viděli Chytří Traséři

Alltraining.cz obsadil na Mladá Boleslav Tour ŠKODA AUTO Chytrými  traséry  všechny tři trasy.  Profil tras B, C a D nebyl příliš náročný, ale zato byl zrádný především kvůli velkému množství prachu, úzkým cestičkám a nepříjemnému větru.
Tentokrát jsme nechali zhodnocení průběhu trasy na Chytrém trasérovi, který radil na nejkratší Fitness jízdě. Adam, bývalý vrcholový cyklista, měl na této trase kupodivu hodně práce.  V cíli na Krásné louce nám řekl: „Začátek trasy vedl po asfaltu do mírného kopce. Právě tady mě mnoho závodníků a závodnic předejelo, což byla první velká chyba. Většina těchto cyklistů přecenila své sily a volila těžké převody. Já jsem bez mrknutí oka pokračoval ve svém konstantním tempu, a na vrcholku kopce jsem téměř všechny opět dojel, stejně jako ti, kteří mě následovali.  Dále jsem zaznamenal i na této nezávodní trase poměrně dost pádů, které byly způsobeny z největší části přehuštěním pneumatik. Během instruktáže jsem také rozdal mnoho rad, včetně jedné zásadní, o správné výšce sedla a samotném posedu na kole. Málo kdo si totiž uvědomuje, že správný posed na kole je alfou a omegou úspěchu v cíli i o příjemného pocitu během jízdy.“

Možnost připojit se k Chytrým trasérům máte na každé trase KPŽ a na všech závodech letošní série

Jaké je to být SuperBikerem?

V záři slunečních paprsků se usmálo štěstí na Petra Křečka, který byl vylosován, aby si na jeden závodní den zkusil, jaké to je, být profesionálem se vším všudy. Petr je amatérským cyklistou  - bikerem, který se znovu po letech pustil do závodění a chce se postupně zlepšovat. Pro svůj restart si v Boleslavi vybral nejméně náročnou trasu D. Nicméně, i zde je třeba dodržovat správné zásady trénování, stravy, správné techniky či optimálního rozvržení tempa. Právě tyto a další užitečné rady se Petr jakožto Super Biker dozvěděl od zkušeného trenéra Alltraining. cz.
Svůj bikerský den začal Petr seznámením a posezením s trenérem a fyzioterapeutem, při kterém dostal jako dárek nový „chytrý“ cyklistický dres. Následovala rozcvička pod vedením fyzioterapeutky. Po rozhýbání a rozproudění organismu absolvoval velmi důležité rozjetí před samotným závodem. Během jízdy jsme s Petrem rozebírali techniku jízdy a vše, co je třeba si při samotném rozjetí hlídat. Po zklidnění organismu obdržel Petr další užitečný dárek: energii od Nutrendu a s ní také rady, kdy a jak ji použít a poslední doporučení před startem.
Po dojezdu zářil náš Super Biker spokojeností.  Zlepšil si svůj čas bezmála o deset minut! Svůj výkon ještě pečlivě rozebral a zhodnotil s trenéry. Na závěr dne Petr vystoupal na nejvyšší stupínek na podiu, aby podstoupil rozhovor s moderátorem. Téma bylo jasné – jak si závod užil.  Petr nešetřil chválou a nadšením: „S týmem Alltraining, jejich službami a radami jsem moc spokojen. Nejvíce mi pomohla doporučení ohledně rozvržení tempa a výživy. Jsem moc rád, za zlepšení času proti minulého roku. Nezbývá, než kolektivu, který se mi postaral o skvělý den, poděkovat.“  Jako překvapení ještě Petr převzal diplom a měsíční poukaz na trénink pod vedením Alltraining.cz v hodnotě 1490 Kč zdarma. 


VYZKOUŠEJTE I VY DEN PROFESIONÁLA, STAŇTE SE SUPERBIKEREM!

VÍCE INFORMACÍ A PŘIHLÁŠKY ZDE.
 NEVÁHEJTE VYUŽÍT TRENÉRSKÉ a TRASÉRSKÉ SLUŽBY ALLTRAINING.CZ PRO DALŠÍ ZÁVOD KOLO PRO ŽIVOT NA ORLÍKU (26. 5. 2018).

Vy, co jste neměli štěstí, nebo se ostýcháte, neváhejte se stavit na stánku Alltrainong.cz při každém závodě Kolo pro život. Poradíme vám s tréninkem, jak správně zatížit organismus, jak nastavit správný posed, zkrátka se vším, co se týká jízdy na kole. Můžete si zdarma vyzkoušet všechny pomocníky tréninku od všech zúčastněných sponzorů. Přijďte se společně rozcvičit a rozjet na závod.
ZAČÍNÁME VŽDY V 10:00 U STÁNKU ALLTRAINING.

Těší se na Vás Team tréninkového centra Alltraining.cz

 

 

 

Generální partner

Hlavní partneři

Generální mediální partner

Hlavní mediální partneři

Partneři

Realizaci podporuje

Oficiální dodavatelé cen

Oficiální dodavatelé

Mediální partneři

Institucionální partneři

Kolo pro život - Podpora

Přečtěte si:

Nejčastěji kladené dotazy

Nenašli jste odpověď na svůj dotaz?

 

Všechna práva vyhrazena. © Kolo pro život 2018.