16. 12. 2019

GROUP RIDES KPŽ - ROUVY. Zapojte se do společných indoor vyjížděk na kolech!

KOLO PRO ŽIVOT a společnost ROUVY se dohodly na zajímavé spolupráci během letošní zimní sezóny! Majitelé domácích trenažérů se mohou těšit na společné úterní vyjížďky, které vyvrcholí 20. února novinkou termínovky KPŽ 2020 – ROUVY virtuálním závodem.

GROUP RIDES KPŽ - ROUVY. Zapojte se do společných indoor vyjížděk na kolech!

Nedá vám kolo spát ani v zimě? Máte doma trenažér a chcete monotónní trénink změnit ve skvělou zábavu? Pak máme právě pro Vás skvělou zprávu!

SOFTWAROVÁ APLIKACE ROUVY je český produkt, který je paradoxně známý především v Americe a západoevropských zemích.  Nyní, díky spolupráci s pořadatelem největšího bikerského seriálu u nás, nastal ten pravý čas dostat ho více do povědomí české cyklistické komunity. Ve spolupráci s ROUVY má Kolo pro život v plánu v novém roce prezentovat aplikaci ROUVY při několika oficiálních akcích, kde se KPŽ bude angažovat, například na závodech Světového poháru v Novém Městě na Moravě a na dalších zajímavých akcích v zimní sezóně 2020.
Kolo pro život s ROUVY také společně vytvoří virtuální verzi nejpopulárnějších závodů seriálu Kolo pro život! Pamětníci si jistě vzpomenou, že se již v roce 2008 konal první Virtual Cup Kola pro život na předchůdci dnešní aplikace ROUVY, kde závodníci absolvovali trasu Kolo pro život na trenažérech Daum a rozhodli o výsledcích Finálové hry. Nyní se chystá velký návrat v podobě On-Line Race a 7 Group Rides závodů Kolo pro život, které se budou konat v průběhu ledna a února na aplikaci Rouvy.

Zimní indoorové vyjížďky GROUP RIDES KPŽ

KPŽ a ROUVY nabízí svým uživatelům nově tzv. Group Rides KPŽ, pravidelné online vyjížďky s ambasadory ROUVY nebo jejími partnery. Ti budou udávat tempo a motivovat účastníky ke kvalitnímu výkonu. V tyto ambasadory se nyní promění členové nově vzniklé formace Rouvy Specialized Cycling Team pod vedením manažera Jiřího Lutovského (psali jsem ZDE), se kterými budou uživatelé ROUVY moci trénovat pravidelně po celou zimu.
Vyjížďky se budou konat vždy v ÚTERÝ od 18:00 do cca 19:00.

  

Přehled zimních vyjížděk GROUP RIDES KPŽ

Út –   7. 1. – Canyonville – https://my.rouvy.com/virtual-routes/detail/30647

Út – 14. 1.   Pomarance (from Saline) - https://my.rouvy.com/virtual-routes/detail/37138

Út – 21. 1.   Passo dello Stelvio (from Bormio) - https://my.rouvy.com/virtual-routes/detail/31845

Út – 28. 1.   Prata (to Sassofortino)  - https://my.rouvy.com/virtual-routes/detail/36974

Út –   4. 2.     Fred Whitton Sunny 2015 Pt8 - https://my.rouvy.com/virtual-routes/detail/34867

Út – 11. 2.   Alongside The Rivers – https://my.rouvy.com/virtual-routes/detail/32452

Út – 18. 2. – Šumavský MTB maraton České spořitelny 

GROUP RIDES KPŽ vyvrcholí on-line akcí a předskokanem oficiální termínové listiny Kolo pro život 2020 ROUVY VIRTUÁLNÍM ZÁVODEM. Ten se uskuteční ve čtvrtek s unikátním datem 20. 2. 2020 v pražském Ski a Bike Centru Radotín.
Odpoledne plné mini závodů vyvrcholí hlavním večerním závodem po trase brandovaného a komentovaného Šumavského MTB maratonu 2020. Sledujte náš web, kde se dozvíte další podrobnosti k závodu.

Neváhejte a pořiďte si ZDARMA na e-shopu Kolo pro život Dárkový poukaz KPŽ/ROUVY! S tímto poukazem obdržíte dalších 60 dní prémiového ROUVY účtu zdarma.  

  

CO JE ROUVY
ROUVY je jednou z nejpopulárnějších softwarových aplikací používaných v globální cyklistické komunitě pro jízdu na kole v interiéru.
Aplikace umožňuje cyklistům jezdit po známých alpských silnicích a přitom neopustit domov, simuluje reálnou venkovní jízdu díky rozšířené realitě a pomocí špičkových videí s GPS profilem trasy. Trasy s rozšířenou realitou kombinují animované 3D jezdce s reálným videem, takže si mohou cyklisté užívat pestrost a zábavu cyklistiky i doma. S ROUVY nesetrvávají v monotónním tempu ubíjejícího indoorového tréninku, ale mohou i v zimním období zdolávat vyhlášené trasy z celého světa. Stačí připojit cyklistický trenažer k aplikaci ROUVY (ZDE) a zvolit si z více než 3000 tras podle délky nebo profilu, tak aby každému kdykoliv zapadly do tréninkového plánu.
ROUVY se soustředí zejména na reálné zobrazení skutečných tratí a jejich obtížnosti, čímž se odlišuje od slavnějšího Zwiftu, na kterém se virtuálně závodí. A ROUVY to jde velice dobře, například Jaroslav Kuhlavý díky této aplikaci trénoval na svém domácím trenažéru na olympijskou trať v brazilském Riu. Obrovskou výhodou je, že vydaný výkon na trenažéru přesně odpovídal realitě. Pokud nějaký kopec běžně vyjedete za půl hodiny, tak při stejném úsilí na ROUVY vyjedete stejný kopec za stejný čas jako venku.
Data aktivity je možné synchronizovat s populárními aplikacemi jako je Strava nebo TrainingPeaks.
Ke zprovoznění aplikace potřebujete mobil, nebo počítač a trenažér. Aplikace je dosažitelná pro Android i IOS. Čili do naprosté většiny mobilů a tabletů. To samé u počítače a pochopitelně je vyrobena i verze pro MacBooky. Komunikace probíhá u telefonů zpravidla přes bluetooth, u počítačů je doporučeno zakoupit na e-shopu ROUVY ještě externí přijímač speciální určený pro komunikaci.
ROUVY trasy s rozšířenou realitou jsou cesta k zábavnému, avšak poctivému tréninku pro každého. Novinkou letošní zimy je nová moderní aplikace Rouvy AR, která je nyní jako beta zdarma pro všechny uživatele Mac a Apple TV.

Více na webových stránkách rouvy.com

 

Generální partner

Hlavní partneři

PARTNEŘI

DODAVATELÉ

Partneři Cyklopůjčovny Kola pro život

Generální mediální partner

HLAVNÍ MEDIÁLNÍ PARTNEŘI

Mediální partneři

Institucionální partneři

Realizaci podporuje

MARKETINGOVÝ PARTNER

Za podpory

Kolo pro život - Podpora

Přečtěte si:

Nejčastěji kladené dotazy

Nenašli jste odpověď na svůj dotaz?

 

Všechna práva vyhrazena. © Kolo pro život 2018.