3. 8. 2018

Hlavní cena šumavské tomboly? Zájezd do Chorvatska pro 2 osoby!

Na zítřejší slosování tomboly na Šumavském MTB maratonu si určitě počkejte. Hlavní cenu do tomboly věnovala cestovní kancelář AGM TRAVEL a patří do říše snů.

Hlavní cena šumavské tomboly? Zájezd do Chorvatska pro 2 osoby!

Jedná se o dovolenou pro 2 osoby na lodi Mila Majka a na kole po ostrovech Dalmácie v termínu 31.8.-9.9.2018.

Zažijete Chorvatsko jinak!

Dovolená v Chorvatsku - to je pro mnoho Čechů prostě tradice. Klasická letoviska na pevnině jako Makarská, Korčula, přes den koupání a opalování, večer procházka po okolí a jako „bonus“ čeština na každém kroku.

Cestovní kancelář AGM TRAVEL Vám umožní poznat Chorvatsko úplně jinak!
Plavba lodí v kombinaci s cyklovýlety po vnitrozemí ostrovů Dalmácie – to je nezapomenutelná dovolená.

Loď se stane na týden Vaším domovem. Kategorie lodí jsou různé. Loď Aloha poskytuje dostatečný komfort. Kajuty jsou 2lůžkové a 3lůžkové a každá z nich má vlastní koupelnu a klimatizaci. Pro méně náročné je k dispozici loď Mila Majka, jejíž kajuty jsou 2lůžkové s palandami, příslušenství je sdílené a klimatizace je ve společných prostorách.

Stravování na všech lodích je zajištěno formou polopenze (snídaně a 3chodová večeře). Po dobu plavby se Vám bude věnovat nepřetržitě příjemná posádka a český průvodce.

Každé ráno u snídaně v salónu průvodce představí možnosti na kole – vždy je na výběr z několika variant cyklotras lišících se počtem najetým kilometrů a typem povrchu (asfalt/makadam). Kdo na kole nejezdí, anebo je zrovna unaven, zůstává na lodi, která během dne obeplouvá ostrov a zastavuje na koupání a prohlídky přístavů.   

Přes noc je loď zakotvena v přístavu. Střídají se místa kotvení, jeden večer strávíme v tiché zátoce (možnost koupáno v noci), jiný večer si projdete rušný přístav a posadíte se v tradiční konobě, kde si pochutnáte na dobrém víně a sýru a pokocháte se výhledem na moře.

Plavebních tras je několik a každá je něčím výjimečná. Základní trasa je ostrov Brač, Hvar, Vis, Biševo a Šolta. Domovským přístavem je Krilo Jesenice (10 km pod Splitem).

Doprava na lodě je zajištěna luxusním autobusem s vlekem na kola. Odjezd je v pátek v podvečer, návrat v neděli dopoledne. Termíny zájezdů jsou od dubna do října. Plujeme již 18. sezónu!

Po absolvování dovolené na lodi a na kole už nebudete chtít trávit svou dovolenou jinak! Poplujte s námi a zažijte Chorvatsko jinak!

Více na http://www.agmtravel.cz

Generální partner

Hlavní partner

Generální mediální partner

Hlavní mediální partner

Partneři

Realizaci podporuje

Oficiální dodavatelé cen

Oficiální dodavatelé

Mediální partneři

Institucionální partneři

Kolo pro život - Podpora

Přečtěte si:

Nejčastěji kladené dotazy

Nenašli jste odpověď na svůj dotaz?

 

Všechna práva vyhrazena. © Kolo pro život 2018.