7. 6. 2018

Jak se správně a pohodlně přihlásit na závody Kolo pro život

Návod pro všechny, kdo se chtějí přihlásit na některou z akcí Kolo pro život 2018 on-line nebo na místě.

Jak se správně a pohodlně přihlásit na závody Kolo pro život

Jste majitelem horského kola a chcete poměřit své síly s ostatními v některém ze závodů Kolo pro život nebo se přihlásit na pohodovou nezávodní vyjížďku přírodou či na dětské závody ČT Déčko Junior Trophy? Seznamte se s naším návodem „ jak na to“ krok za krokem! Zkrátíte si dobu strávenou při přihlašování a zamezíte zbytečným omylům a duplicitám Vaší registrace v systému KPŽ, kvůli které následně dochází k nesrovnalostem ve Vašich výsledcích ze závodů.  

Jak se přihlásit na závody KPŽ on-line

 1. Jděte na stránky www.kolopro.cz
 2. Klikněte na vybraný závod (např. Vrchlabí – Špindl Tour ŠKODA AUTO).
 3. Klikněte v hlavním modrém poli vpravo na: Přihlásit se.
 4. V případě, že jedete závod KPŽ poprvé, musíte se zaregistrovat do systému.
  Jestliže už jste některý z našich závodů v minulosti absolvoval, vyplňte své registrační číslo a heslo. (Pokud jste své číslo a heslo zapomněli, nepřihlašujte se znovu, ale vyhledejte níže své původní číslo a heslo.)
 5. Dříve než zvolíte trasu, vyberte, zda se hlásíte do závodu individuálně, nebo jako rodina či tým.
 6. Zvolte konkrétní trasu.
 7. Zadejte svůj tip do Finálové hry KPŽ 2018, ve které můžete vyhrát nový osobní automobil ŠKODA!
 8. Zvolte způsob platby.
 9. Prohlédněte dostupné slevy.
 10. Klikněte na: Pokračovat.
 11. Doporučujeme vybrat si z výhodných možností pojištění na závod, případně objednat tričko KPŽ. (Unikátní triko k závodu je nutné objednat nejpozději 9 dnů před závodem! V místě můžete zakoupit univerzální tričko KPŽ 2018.)
 12. Potvrďte souhlas s podmínkami a poté potvrďte celou objednávku.

Detail objednávky najdete ve svém profilu, zde také najdete veškeré platební údaje.
Potvrzovací mail, že jste přihlášeni do závodu spolu s číslem uvedeném na Vašem startovním číslem obdržíte nejpozději do čtvrteční půlnoci před závodem.
Závodní číslo si vyzvednete spolu se startovním balíčkem v den závodu na prezenci.

Jak se přihlásit do závodu na místě

 1. Navštivte v zázemí prezenční přívěs Kolo pro život v barvách České spořitelny.
 2. Zde si vyzvedněte papírovou přihlášku. (Pro dospělé závodníky a děti je přihláška na všechny trasy stejná. Pozor! Pro rodinné týmy na trasu D – Fitness jízdu vypadá přihláška odlišně. K vyzvednutí je v přihrádce u okénka trasy D.)
 3. Vyplňte kompletně a čitelně přihlášku, včetně mailového kontaktu, PSČ a čísla ulice! (Pokud jedete závody KPŽ poprvé, vyplňte všechny údaje tak, abychom je dokázali přečíst, mohli vás zanést do registrace KPŽ a následně Vám poslat mailem vaše registrační číslo a heslo!)
 4. V případě, že jste již v KPŽ registrováni, stačí, když vyplníte v přihlášce své jméno a příjmení, vyplníte své správné registrační číslo, trasu, kterou jedete, souhlas s podmínkami a podepíšete se.
 5. Pokud jste již v minulosti někdy závod KPŽ jeli, nikdy se nepřihlašujte znovu bez uvedení správného registračního čísla. Jestli jste číslo zapomněli, nechte si ho zjistit u info okénka na prezenci na základě vašeho jména!
 6. Vyplněnou přihlášku odevzdejte u správného okénka, kde zaplatíte startovné a obdržíte startovní balíček včetně startovního čísla. (Pozor! Své okénko mají dětské závody, své dospělí na závodních trasách, speciální okénko mají také účastníci trasy D – Fitness jízdy.) 

Papírová přihláška na závody Kolo pro život

Papírová přihláška pro rodinné týmy na trasu D - Fitness jízdu

Prosíme všechny závodníky, aby se řídili naším návodem. Po správně provedeném přihlášení se Vám všechny Vaše výsledky budou připisovat v jednom Vašem profilu. Díky kompletně vyplněným údajům Vám můžeme vždy na začátku nové sezóny bezplatně zaslat celoroční Katalog Kolo pro život, kde najdete podrobné údaje a mapky k závodům nové termínové listiny, všechny novinky ročníku a další zajímavé výhody a informace ze světa KPŽ a partnerů seriálu.

Děkujeme!

 

Generální partner

Hlavní partner

Generální mediální partner

Hlavní mediální partner

Partneři

Realizaci podporuje

Partner záchranného systému

Oficiální dodavatelé cen

Oficiální dodavatelé

Mediální partneři

Institucionální partneři

Kolo pro život - Podpora

Přečtěte si:

Nejčastěji kladené dotazy

Nenašli jste odpověď na svůj dotaz?

 

Všechna práva vyhrazena. © Kolo pro život 2018.