16. 5. 2018

Kniha Jindřicha Pulmana „50 let s mikrofonem“

Nová kniha legendárního českého cyklistického spíkra Jindřicha Pulmana by neměla chybět v knihovně každého, kdo má rád cyklistiku a zajímavé příběhy kolem ní! Šanci pořídit si ji budete mít na Orlík Tour Kooperativy.

Kniha Jindřicha Pulmana „50 let s mikrofonem“

Svěží dílko o 112 stranách, jehož generálním sponzorem je Cyklo Schein (partner závodu Orlík Tour Kooperativy), přináší vtipné i vážné pohledy do historie české a československé cyklistiky. 

Hlasatelskou legendu české cyklistiky, Jindřicha Pulmana (71), nejspíš netřeba veřejnosti představovat. Určitě ho znají všichni čeští závodníci a jeho charakteristický hlas nejspíš slyšela také většina diváků na cyklistických závodech či televizních a rozhlasových vlnách. Vždyť populární moderátor komentuje a moderuje českou (a před tím i československou) cyklistiku neuvěřitelnou dlouhou dobu - půl století!

Jindra má navíc asi nejrozsáhlejší cyklistický archiv v Česku. Co nemá v hlavě, to najde v moudrých knihách, starých časopisech nebo svých pečlivě vedených poznámkových sešitech, kterých má neuvěřitelné množství. Historky a "staré cyklistické pověsti české" sype z rukávu, navíc je špičkovým bavičem, takže o dobrou náladu při setkání s ním naživo, stejně jako při čtení vzpomínek v psané podobě, není nouze.

Cena knihy: 190,- Kč

prodej v Boutique Officielle KPŽ v zázemí areálu Orlík Tour Kooperativy (26. 5. 2018)
prodej v e-shopu: www.cycloschein.cz
prodej v kamnenné prodejně CYCLOSCHEIN, Náchodská 164, 193 00 Praha 9


 Foto: Miloš Lubas

Generální partner

Hlavní partner

Generální mediální partner

Hlavní mediální partner

Partneři

Realizaci podporuje

Partner záchranného systému

Oficiální dodavatelé cen

Oficiální dodavatelé

Mediální partneři

Institucionální partneři

Kolo pro život - Podpora

Přečtěte si:

Nejčastěji kladené dotazy

Nenašli jste odpověď na svůj dotaz?

 

Všechna práva vyhrazena. © Kolo pro život 2018.