16. 5. 2018

Kniha Jindřicha Pulmana „50 let s mikrofonem“

Nová kniha legendárního českého cyklistického spíkra Jindřicha Pulmana by neměla chybět v knihovně každého, kdo má rád cyklistiku a zajímavé příběhy kolem ní! Šanci pořídit si ji budete mít na Orlík Tour Kooperativy.

Kniha Jindřicha Pulmana „50 let s mikrofonem“

Svěží dílko o 112 stranách, jehož generálním sponzorem je Cyklo Schein (partner závodu Orlík Tour Kooperativy), přináší vtipné i vážné pohledy do historie české a československé cyklistiky. 

Hlasatelskou legendu české cyklistiky, Jindřicha Pulmana (71), nejspíš netřeba veřejnosti představovat. Určitě ho znají všichni čeští závodníci a jeho charakteristický hlas nejspíš slyšela také většina diváků na cyklistických závodech či televizních a rozhlasových vlnách. Vždyť populární moderátor komentuje a moderuje českou (a před tím i československou) cyklistiku neuvěřitelnou dlouhou dobu - půl století!

Jindra má navíc asi nejrozsáhlejší cyklistický archiv v Česku. Co nemá v hlavě, to najde v moudrých knihách, starých časopisech nebo svých pečlivě vedených poznámkových sešitech, kterých má neuvěřitelné množství. Historky a "staré cyklistické pověsti české" sype z rukávu, navíc je špičkovým bavičem, takže o dobrou náladu při setkání s ním naživo, stejně jako při čtení vzpomínek v psané podobě, není nouze.

Cena knihy: 190,- Kč

prodej v Boutique Officielle KPŽ v zázemí areálu Orlík Tour Kooperativy (26. 5. 2018)
prodej v e-shopu: www.cycloschein.cz
prodej v kamnenné prodejně CYCLOSCHEIN, Náchodská 164, 193 00 Praha 9


 Foto: Miloš Lubas

články

Další články

Generální partner

Hlavní partner

Generální mediální partner

Hlavní mediální partner

Partneři

Realizaci podporuje

Partner záchranného systému

Oficiální dodavatelé cen

Oficiální dodavatelé

Mediální partneři

Institucionální partneři

Kolo pro život - Podpora

Přečtěte si:

Nejčastěji kladené dotazy

Nenašli jste odpověď na svůj dotaz?

 

Všechna práva vyhrazena. © Kolo pro život 2018.