14. 10. 2020

Kolo pro život je u konce, Finálového večera se pořadatelé nevzdávají.

Letošní sportovní část Kola pro život je definitivně ukončena. Po již avizovaném odvolání čtrnáctého dílu Vrchlabí-Špindl Tour ŠKODA AUTO byli pořadatelé nuceni zrušit i plánovanou náhradu za závěrečný závod Praha-Karlštejn Tour Kooperativy. Speciální akce, která měla proběhnout 7. listopadu v Radotíně formou sportovního programu a vyhlášení výherců, se taktéž neuskuteční.

Kolo pro život je u konce, Finálového večera se pořadatelé nevzdávají.

„Myšlenky Finálového večera se stále nevzdáváme a budeme reagovat s ohledem na aktuální vývoj pandemie a vládních opatření. Jednou z variant je posunutí termínu akce v rámci tohoto roku, případně je ve hře uspořádaní eventu coby slavnostního otevření sezony 2021. Mrzí nás, že je letošní sportovní část sezony definitivně u konce, nicméně nechceme riskovat zdraví účastníků našich akcí,“ říká Tomáš Pravenec, ředitel komunikace pořádající agentury Petr Čech Sport.

Letošní ročník největšího cyklistického seriálu pro veřejnost se tak uzavřel třináctým podnikem v Ralsku, který si nenechalo ujít 1705 cyklistů. Průměrná účast na všech akcích činila 1452 závodníků, což organizátoři z hlediska turbulentního vývoje pandemického roku považují za skvělý výsledek. „Jsme opravdu rádi, že se letošní série i navzdory všem opatřením mohla uskutečnit a že nám účastníci zachovali přízeň. Věříme, že se situace nejen v České republice brzy uklidní, a těšíme se na další rok, který snad proběhne bez komplikací,“ dodává Pravenec.

Celkové výsledky letošního Kola pro život zveřejní pořadatelé v nejbližší době na webových stránkách www.kolopro.cz, zároveň budou kontaktováni nejlepší jednotlivci i týmy.

Generální partner

Hlavní partneři

PARTNEŘI

DODAVATELÉ

Partneři Cyklopůjčovny Kola pro život

Generální mediální partner

HLAVNÍ MEDIÁLNÍ PARTNEŘI

Mediální partneři

Institucionální partneři

Realizaci podporuje

MARKETINGOVÝ PARTNER

Za podpory

Kolo pro život - Podpora

Přečtěte si:

Nejčastěji kladené dotazy

Nenašli jste odpověď na svůj dotaz?

 

Všechna práva vyhrazena. © Kolo pro život 2018.