20. 5. 2020

Kolo pro život spouští registrace na celou sezonu 2020!

Na základě postupného uvolňování vládních opatření a více než pozitivních predikce vývoje epidemiologické situace v České republice byla dnes ráno spuštěna registrace všech závodů Kolo pro život 2020. Výjimkou je závod Praha - Karlštejn Tour Kooperativy, kde jednáme o možném termínu a podobě závodu.

Kolo pro život spouští registrace na celou sezonu 2020!

Informace o jednotlivých závodech včetně cen startovného najdete v kalendáři akcí

Vstup do registrace zde

S ohledem na aktuální platná omezení bude kapacita jednotlivých tras, dětských závodů i nezávodní Family Jízdy omezena u všech závodů na maximum 300 osob. Neváhejte proto s přihlášením a zajistěte si své místo na Kole pro život 2020 raději už dnes!

 
Jak jsme uvedli již dříve, prvním závodem tohoto ročníku bude Orlík Tour Kooperativy, který se uskuteční poslední červnový víkend. Registrace maximálně 100 osob na jednotlivé trasy byla minulý týden naplněna během několika hodin, nyní se tedy i kapacita úvodního závodu sezony rozšiřuje o dalších 200 startujících pro všechny tratě. Znovu upozorňujeme všechny účastníky letošního otvíráku sezony 2020, že z důvodu zajištění všech hygienických nařízení a bezpečnosti účastníků se Organizační tým seriálu rozhodl pro rozložení závodu Orlík Tour Kooperativy do dvou dnů – v sobotu se pojedou tradiční závody na trasách B a C. Dětské závody všech věkových kategorií a nezávodní Family jízda se uskuteční až v neděli 28.6.

Informace o jednotlivých závodech včetně cen startovného najdete v kalendáři akcí

Vstup do registrace zde

E-shop KPŽ zde

Všechny důležité změny a novinky pro tuto sezonu najdete vždy na našich stránkách. V registraci můžete k závodům zakoupit nová závodní trika za zvýhodněnou cenu, k volnému prodeji jsou zde. Sledujte také Facebookové události jednotlivých závodů. Tam budeme vždy zveřejnovat všechny informace pro danou akci.

V případě neuskutečnění jakékoliv akce budeme vracet startovné.

Na viděnou na startu!

Tým KPŽ

Generální partner

Hlavní partneři

PARTNEŘI

DODAVATELÉ

CYKLISTICKÁ SEKCE

Generální mediální partner

HLAVNÍ MEDIÁLNÍ PARTNEŘI

Mediální partneři

Institucionální partneři

Realizaci podporuje

MARKETINGOVÝ PARTNER

Kolo pro život - Podpora

Přečtěte si:

Nejčastěji kladené dotazy

Nenašli jste odpověď na svůj dotaz?

 

Všechna práva vyhrazena. © Kolo pro život 2018.