5. 5. 2020

Kolo pro život startuje víkendem na Orlíku!

Kolo pro život startuje víkendem na Orlíku!

V sobotu a neděli 27. – 28. 6. se všichni konečně sejdeme a společně odstartujeme dlouho očekávanou sezonu cyklistických akcí KPŽ. Na základě aktuálních opatření a možností pořádání sportovních akcí bude program rozložen do celého víkendu! V sobotu budou hlavním tahákem závodní trasy B a C, v neděli se uskuteční oblíbené dětské závody všech věkových kategorií. Součástí nedělního programu bude také nezávodní Trasa D - Family jízda pro všechny rodiny s dětmi.

Všechny disciplíny a tratě budou prozatím omezeny maximálním počtem 100 účastníků, tzn. dětské závody - souhrnně všechny kategorie 100 dětí, Family jízda – max. 100 startujících, trasa B – 100 startujících, stejně tak traca C. Kapacity jednotlivých tratí budeme průběžně navyšovat dle postupných uvolňování opatření, nyní ovšem platí toto vymezení. Zajistěte si tak raději své místo již dnes! Buďte mezi prvními 100 registrovanými na Orlík Tour Kooperativy!

Registrovat se můžete již nyní zde.

Tato akce se netýká zvýhodněného startovného, slevových kódu apod. V současné chvíli se jedná pouze o klasický nákup startovného online. Platí i pro skupinu České spořitelny.

V případě neuskutečnění akce z důvodu nařízení vlády se startovné bude vracet. 

Těšíme se na Vás!

Tým KPŽ.

Generální partner

Hlavní partneři

PARTNEŘI

DODAVATELÉ

CYKLISTICKÁ SEKCE

Generální mediální partner

HLAVNÍ MEDIÁLNÍ PARTNEŘI

Mediální partneři

Institucionální partneři

Realizaci podporuje

MARKETINGOVÝ PARTNER

Za podpory

Kolo pro život - Podpora

Přečtěte si:

Nejčastěji kladené dotazy

Nenašli jste odpověď na svůj dotaz?

 

Všechna práva vyhrazena. © Kolo pro život 2018.