5. 10. 2020

Kolo pro život zakončilo 21. sezonu

Nejpopulárnější celorepublikový seriál horských kol pro děti i dospělé Kolo pro život uzavřel závodem 3.10. v Ralsku již svou 21. sezonu. Třinácti cyklistických akcí v celkem devíti krajích se přímo zúčastnilo téměř 19 000 malých i velkých hobby závodníků. Průměr na jeden závod tak činil skoro 1500 účastníků. To je v této nelehké době úctyhodný počin, když vezmeme v potaz nejrůznější nařízení a omezení, která se v průběhu celého roku objevovala a byla součástí veřejného života. I přesto byl Organizační tým seriálu vždy schopen vyhovět a dostát všem preventivním i hygienickým opatřením tak, že všechny akce proběhly bez jakýchkoli problémů.

Kolo pro život zakončilo 21. sezonu

Areál hotelu Orlík – Vystrkov. Závod Orlík Tour 2020. Foto KPŽ

Kolo pro život si i letos opět připravilo několik zásadních vylepšení a novinek, které ocenili všichni účastníci populárních závodů. Vzhledem k tomu, že před každou sezonou stojí před organizátory nelehký úkol, a to připravit celkem 15 závodů s nadstandardním zajištěním a profesionálními službami, není lehké najít takové lákadlo, které by bylo přínosem pro všechny. Nakonec seriál takové novinky přinesl.

Fotky z každé trati pro všechny účastníky zdarma

Jednou z těch velkých událostí byly fotografie ze všech závodů i tras pro všechny účastníky seriálu, a to zcela zdarma! Účastníci závodních tras A, B a C, děti ze závodů všech věkových kategorií i rodiny na nezávodní Family jízdě tak měli možnost stáhnout všechny fotografie a jednoduše je sdílet se svými přáteli.

Medaile pro každého z Family jízdy

Další novinkou, kterou ocenili především naši nejmenší cyklisté, byly krom výše zmíněných fotek z dětských závodů také unikátní medaile pro všechny malé i velké účastníky rodinné Family jízdy. Ve spolupráci s jedním z partnerů připravilo Kolo pro život pamětní a k přírodě šetrné medaile z kvalitního dřeva. A protože na Family jízdě nejde o umístění ani výsledný čas, v cíli čekala medaile skutečně na všechny účastníky. Medaile měly pro každý závod jinou podobu i tvar, proto ani jeden z účastníků nemá doma jednu medaili dvakrát.

To vše, a ještě mnohem více přinese fanouškům závodů Kolo pro život již 22. ročník. Některé z nejpopulárnějších závodů v sezoně navíc přinesou výrazné novinky a nadstandardní služby nejen pro samotné závodníky, ale i pro všechny návštěvníky akcí.

Organizační tým Kolo pro život děkuje všech účastníkům za důvěru v roce 2020 a těší se na nové výzvy a fanoušky v roce příštím.

Generální partner

Hlavní partneři

PARTNEŘI

DODAVATELÉ

Partneři Cyklopůjčovny Kola pro život

Generální mediální partner

HLAVNÍ MEDIÁLNÍ PARTNEŘI

Mediální partneři

Institucionální partneři

Realizaci podporuje

MARKETINGOVÝ PARTNER

Za podpory

Kolo pro život - Podpora

Přečtěte si:

Nejčastěji kladené dotazy

Nenašli jste odpověď na svůj dotaz?

 

Všechna práva vyhrazena. © Kolo pro život 2018.