16. 9. 2019

Lidi, přijďte fandit!

Bez pořádného povzbuzování je jakýkoliv sportovní podnik poloviční. Fanoušci jsou kořením každého závodu a na Oderské Mlýnici to platí stonásobně. Pořadatelé předposledního závodu Kolo pro život ani letos neponechali nic náhodě, a tak se závodníci můžou 21. září těšit na pořádnou fanouškovskou podporu v legendárním bikerském kopci.

Lidi, přijďte fandit!

Předposlední závod termínovky KPŽ je tradičně spojený s fantastickou diváckou kulisou. Tady se razí heslo: Čím větší rachot, tím líp to jede! Zatímco někteří diváci se spoléhají na vlastní hlasivky a dlaně, jiní přijíždějí už z domova vybaveni nejrůznějšími rámusítky a fandítky. A tak podél trati potkáte fanoušky s mlýnky, trakářky, píšťalkami, trubkami, megafony a vuvuzelami, nechybí kravské zvonce i různé podomácku vyrobené nástroje. Povolené je skoro všechno: bubny, hrnce s vařečkou, PET lahve a samozřejmě tradiční české a moravské velikonoční řehtačky. To celé ve spojení s desítkami nápisů, malůvkami, vlajkami a fábory na trati závodu, neskutečnými převleky místních, speciálním moderátorem v nekonečném kopci a bufetem s čerstvě čepovaným pivem vytváří tu nejgrandióznější atmosféru, jakou si dovedete představit.

Nestyďte se fandit!!! Vezměte si příklad z největších cyklistických akcí na světě a přijďte to pořádně roztočit do Klokočůvku u Oder! Tady to bez Vás nejde!

 

Pořadatelé z 2K-BIKE CLUB Odry ve spolupráci s Městem Odry připravili pro diváky karnevalové autíčko se sličnými hosteskami, které budou rozdávat spoustou dárků užitečných právě pro fandění:
- 150 dřevěných řehtaček s logem závodu
- 150 havajských věnců
- 100 květinových čelenek
- papírové trumpetky
- 80 barevných paruk
- další dárky pro fanoušky – balonky, klíčenky….

K dispozici budou také bílé i barevné křídy, každý bude mít možnost napsat jezdcům svůj vzkaz na povrch Mlýnice, který je zkropený potem tisícovek bikerů z uplynulých 18 ročníků unikátního závodu.

 

Je libo slivovičku na posilnění?

 

Nebo pivo s vysokou pěnou? Rachot!!

 

Pomáhá to. Do kopce se jede líp a dokonce s úsměvem :)

 

Řehtačky a povzbuzení...

 

Neskutečné kostýmy

 

Maskovaný moderátor

 TOHLE MUSÍTE ZAŽÍT!!!

 

 Foto: Miloš Lubas, 2K-BIKE CLUB Odry

 

 

Generální partner

Hlavní partneři

Generální mediální partner

Hlavní mediální partneři

Partneři

Realizaci podporuje

Oficiální dodavatelé cen

Oficiální dodavatelé

Mediální partneři

Institucionální partneři

Kolo pro život - Podpora

Přečtěte si:

Nejčastěji kladené dotazy

Nenašli jste odpověď na svůj dotaz?

 

Všechna práva vyhrazena. © Kolo pro život 2018.