10. 5. 2018

Martin Bína: Pečovat o tělo se vyplatí

Dodat tělu energii a kvalitně regenerovat – to je, oč tu běží.

Martin Bína: Pečovat o tělo se vyplatí

Přípravky pro masáž a regeneraci cyklistova těla nejsou jen prostými opalovacími krémy s pár ingrediencemi navíc. Měly by obsahovat vše důležité, po čem jsou sportovcovy svaly lačné. Kdo jiný by měl vědět co je doopravdy potřeba, než člověk, který má v nohou stovky tisíc kilometrů a více jek tucet závodních profi sezón, kdy se pohyboval na špici domácí i světové cyklokrosové elity. Řeč je o Martinu Bínovi, držiteli titulu mistra světa v juniorské kategorii (2001), vicemistru Evropy U23 (2003) a bronzovému tamtéž (2004), vítězi celkového pořadí Světového poháru U23 (2004/2005) a Světového poháru Elite (2013), několikanásobném vítězi Českého poháru a sedminásobném medailistovi z domácích šampionátů (1x zlato, 5x stříbro, 1x bronz). Ve výčtu úspěchů by se dalo pokračovat i na horském kole (především v juniorských kategoriích a U23) a silnici (vicemistr ČR Elite 2014). Kdo jiný by měl znát kvalitu, ale hlavně to, co jezdcovo tělo potřebuje v danou chvíli, než takový zkušený harcovník cyklokrosových tratí. Sám na sobě tak mohl vše vyzkoušet a nespoléhat na mnohdy zkreslené recenze placených testerů, nebo v laboratorních podmínkách prováděných výzkumů. Teprve opravdový zápřah, skřípající bláto v zubech a mráz zalézající za nehty, to jsou situace, kdy se ukáže i ta nejmenší chyba ve specifikaci.  Pokud dal Martin Bína své jméno kolekci těchto prostředků, musel si být bez sebemenších kompromisů jist, že jsou opravdu na špičkové úrovni. Vždyť kromě samotného Martina, který se po vleklých zdravotních problémech dokázal vrátit na domácí špičku, věří stejným prostředkům i naše nejlepší cyklokrosařka Pavla Havlíková, nebo závodníci týmu Cabtech.

STAY COOL cyklistický krém a mnohem více

Každý cyklista ví, že kvalitní péče o sedací partie je základ. Při najíždění jarních kilometrů, ale i v rozběhnuté sezoně, je to možná to nejdůležitější. Ochranný krém STAY COOL posiluje třením a pocením namáhanou pokožku. Díky směsi účinných přírodních látek omezuje vznik tělesného pachu, zmírňuje podráždění pokožky a podporuje její regeneraci. Při použití v cyklistice doporučujeme použít nejen k ošetření během sportovního výkonu, ale i jako prevenci po ukončení pohybové aktivity.

ENERGY před sportovním výkonem

Připravte se na sportovní výkon a dopřejte svým svalům aktivační masáž. Startovní masážní emulze/olej ENERGY působí jako energetické tonikum s dlouhodobým účinkem. Zlepšuje lokální prokrvení, má antioxidační účinky a povzbuzuje k lepším sportovním výkonům. Prokrvené a nastartované svaly jsou méně náchylné úrazům. Bylinné výtažky zase oddálí pocit únavy. A co víc, svaly mají skvělý základ pro následnou regeneraci.

BACK TO GAME po sportovním výkonu

Kvalitní regenerace je klíčem, jak se udržet ve hře. Masážní emulze/olej BACK TO GAME uleví od únavy po sportovním výkonu. V kombinaci s účinky přírodních látek podpoří masáž prokrvování unavených svalů a odplavování metabolitů ze svalů, čímž urychlí regeneraci a předejde svalovým bolestem. Meduňková silice má relaxační aromaterapeutické účinky. Účinky emulze ocení i ostatní členové rodiny - úlevu v ní najdou i svaly unavené z túry, práce na zahradě nebo jarního úklidu.

SUN AGENT SPF30 a další praktické doplňky, které sportovce potěší

Kvalitní opalovací krém, který ochrání před slunečními paprsky a nezanechá nepříjemný mastný film na pokožce, reflexní páska pro pasivní bezpečnost, skvěle těsnící sportovní láhev, ručník nebo osuška z kvalitního froté ve třech barvách - to vše s logem značky BINA. Každého sportovce potěší tyto praktické doplňky, kterými může doplnit svou sadu sportovní kosmetiky BINA.

Více v butiku na každém závodě Kola pro život a webu www.bina-store.eu.

 

 

Generální partner

Hlavní partneři

Generální mediální partner

Hlavní mediální partneři

Partneři

Realizaci podporuje

Oficiální dodavatelé cen

Oficiální dodavatelé

Mediální partneři

Institucionální partneři

Kolo pro život - Podpora

Přečtěte si:

Nejčastěji kladené dotazy

Nenašli jste odpověď na svůj dotaz?

 

Všechna práva vyhrazena. © Kolo pro život 2018.