7. 9. 2020

Mladá Boleslav Tour ŠKODA Auto 2020 se rychle plní! Zajistěte si své místo na závodních trasách teď.

Desátý závod Kola pro život se uskuteční v samém srdci automobilového průmyslu. Mladá Boleslav Tour ŠKODA Auto proběhne již tuto sobotu 12.9. a i letos půjde o velkolepý zážitek. Rozlehlý areál na Krásné louce opět poskytne zázemí velkému městečku největšího seriálu MTB akcí pro veřejnost. Přihlásit se dopředu online za výhodnější ceny je možné do středeční půlnoci 9.9.2020 ZDE.

Mladá Boleslav Tour ŠKODA Auto 2020 se rychle plní! Zajistěte si své místo na závodních trasách teď.

Během atraktivního závodu v okolí Mladé Boleslavi si účastníci užijí tu pravou atmosféru velkých cyklistických akcí, které ŠKODA AUTO všude ve světě podporuje. Start přímo před zákaznickým centrem ŠKODA AUTO, nablýskané zaváděcí vozy, usměvavé hostesky, mnoho fanoušků a skvělá atmosféra podél trati. Jinak rovinatý charakter závodu zpestří parádní výšlap ke zřícenině hradu Zvířetice.

PROGRAM Mladá Boleslav Tour ŠKODA Auto 12.9.2020

Pátek 11. 9. 2020
18:00 – 20:00 Prezence na všechny dětské závody a Family jízdu
                       Též je možné vyzvednout startovní čísla na trasy B a C

Sobota 12. 9. 2020
8:00 – 10:30 Prezence na trasu B
8:00 – 11:30 Prezence na trasu C a D (Family jízdu)
8:00 – 11:20 Prezence na dětské závody ČT :D Junior Trophy. Prezence pro jednotlivé dětské kategorie končí vždy 30 minut před startem dané kategorie závodníka.

Dětské závody ČT :D Junior Trophy a Junior Trophy Maraton
9:00 – 11:50 Starty dětských závodů po kategoriích od nejstarších dětí až po odrážedla na Krásné louce

15:00 – Vyhlášení vítězů dětských kategorií, dětská tombola


11:00 – Start trasy B (zákaznické centrum ŠKODA AUTO)
12:00 – Start trasy C (Krásná louka)
12:05 – Start Family jízdy (Krásná louka)
16:00 – Časový limit pro dojezd
16:00 – Vyhlášení vítězů, tombola

 

Pro všechny rodiny a děti samozřejmě nebude chybět pohodová nezávodní trasa D – Family jízda na příjemných 20 km. Fanoušci a účastníci Kola pro život se letos mohou těšit na spoustu zajímavých novinek.

Páteční doprovodný program pro ZŠ i veřejnost

Mladá Boleslav patří k těm destinacím, kde za velké podpory města slaví velký úspěch také Páteční doprovodný program pro děti. Spousta naučných atrakcí a pohybových disciplín spolu s projektem Cyklokroužky zabaví Vaše děti skutečně na celý den – v dopoledních hodinách budou aktivity určeny dětem ze základních škol, poté se od 13h areál otevře také celé veřejnosti.
Více informací ZDE

Fotky ze všech tratí pro všechny účastníky

Kolo pro život si také na letošní sezonu připravilo několik zásadních novinek. Jednou z těch velkých událostí totiž nově budou fotografie ze všech závodů i tras pro všechny účastníky seriálu, a to zcela zdarma! Účastníci závodních tras A, B a C, děti ze závodů všech věkových kategorií i rodiny na nezávodní Family jízdě tak budou mít možnost stáhnout všechny fotografie a jednoduše je sdílet se svými kamarády a rodinou. Odkaz na album naleznete v horní části oficiálních stránek https://www.kolopro.cz/kolo-pro-zivot/galerie/fotogalerie/. Na stránkách otevřete fotoaparát svého mobilu nebo počítače, vyfotíte svůj obličej a vyfiltrují se vaše fotky. Fotografie lze také vyhledat jednoduše zadáním startovního čísla do příslušného pole pro případ, že obličej by kvůli helmě a případným brýlím systém nerozpoznal.

Medaile pro každého z Family jízdy

Tou druhou velkou zprávou, kterou ocení především naši nejmenší cyklisté, jsou krom výše zmíněných fotek z dětských závodů také unikátní medaile pro všechny malé i velké účastníky nezávodní Family jízdy. A protože na Family jízdě nejde o umístění ani výsledný čas, v cíli bude čekat medaile skutečně na všechny účastníky. Medaile budou mít pro každý závod jinou podobu i tvar, proto se vám nestane, že byste doma měli dvě stejné.

Bikerské uskupení Bike o’clock

Atraktivní program je nachystán pro děti. Obstará jej známé uskupení Bike o‘clock v čele s Damjanem Siriškim, extrémním akrobatem na MTB kole. Tuto partu znáte i z televizní show Československo má talent, kde se svými kousky postoupili až do finálové desítky. V rámci Bike academy, kterou také najdete v areálu závodu, budou po celý den pilovat své dovednosti na pump tracku a věnovat se dětem. Celý dětský program pak vyvrcholí tombolou a vyhlášením vítězů, v rámci kterého Damjan a jeho parta uspořádají fenomenální světovou show na kolech.


Atraktivní Ninja dráha

Ninja dráha je super zážitek pro děti všech věkových skupin. Ninja dráha bývá součástí dětského programu v rámci akcí Kolo pro život a na dalších vybraných akcích České spořitelny. Mrkněte na trailer co vás čeká: Šílená zábava na skákací Ninja dráze může začít!

Video ZDE: https://www.youtube.com/watch?v=kx-RA4jth1o&t=8s

Těšíme se na Vás!

Tým KPŽ.

Generální partner

Hlavní partneři

PARTNEŘI

DODAVATELÉ

CYKLISTICKÁ SEKCE

Generální mediální partner

HLAVNÍ MEDIÁLNÍ PARTNEŘI

Mediální partneři

Institucionální partneři

Realizaci podporuje

MARKETINGOVÝ PARTNER

Za podpory

Kolo pro život - Podpora

Přečtěte si:

Nejčastěji kladené dotazy

Nenašli jste odpověď na svůj dotaz?

 

Všechna práva vyhrazena. © Kolo pro život 2018.