15. 10. 2018

Na Mallorcu 2019 s Alltraining.cz

Cyklistické kempy na Mallorce s Alltraining.cz nabízí již 10. rokem špičkové služby a propracovaný program, který ocení celá rodina, zapálení cyklisté i profesionální sportovci. „Když Mallorca, tak s Alltraining.cz!“ hlásá o mallorském kempu s Alltrainingem Michal Prokop, trojnásobný mistr světa, dvojnásobný vítěz Světového poháru a trojnásobný mistr Evropy ve fourcrossu.

Na Mallorcu 2019 s Alltraining.cz

Michal Prokop: „Na Mallorcu jsem se v podstatě netěšil, ale pro Enduro je dobrá vytrvalost nutností! Dobře jsem věděl, že budu muset hltat stovky kilometrů podle tréninkového plánu trenéra. Obavy byly zbytečné.  Počasí a celková atmosféra kempu s Alltraining.cz mi najíždění neskutečně zpříjemnila. Kemp jsem si začal užívat v jiné dimenzi, když jsem se mohl plně soustředit na trénink a o všechno ostatní bylo stoprocentně postaráno. Byli jsme skvělá parta, která se po dvou dnech dokonale sjela, takže tréninky šlapaly jak hodinky. Nevěřil bych, že někdy v životě dám „dvoukilo“, ale díky Vojtovi a jeho neustálému povzbuzování to vlastně nebylo až tak strašné.
Díky každodennímu servisu od celého týmu, který se o nás staral od servisu kol až po masáže a fyzioterapii, jsem mohl kvalitně trénovat po celou dobu kempu naplno! Už teď se těším na další kemp a další kilometry, které mi doufám pomůžou vyhrávat závody po celou sezónu. Kemp na Mallorce doporučuji v celé šíři využít všem cyklistickým nadšencům, kteří se chtějí rozjet do sezóny chytře.“ 

ALL INCLUSIVE TRÉNINKOVÉ A REGENERAČNÍ SLUŽBY

Každý turnus nabízí all inclusive tréninkové a regenerační služby, při kterých si užijete profesionální komplexní péči. Čeká na vás celodenní propracovaný tréninkový program pod vedením zkušeného trenéra Vojtěcha Berana. Díky absolvování zátěžového testu si budete užívat správné tréninkové dávky a intenzitu. Po tréninku se o vaši regeneraci postará fyzioterapeut, masér či wellness centrum v hotelu. Večerní program vyplní zajímavé přednášky a diskuse.

PRÉMIOVÁ KOLA BMC PRO KAŽDÉHO

Trénovat budete na zapůjčených celokarbonových kolech prémiové švýcarské značky BMC, kolech vítězů Tour de France, olympiád a mistrovství světa.  Na dovolenou tak můžete pohodlně vyrazit jen s malým batůžkem a starost s odvozem či poškozením kol při přepravě odpadne. Kolo budete mít nastaveno přímo na svou postavu podle předem zaslaných měr.

KVALITNÍ ZÁZEMÍ

Pro kempy byl vybrán čtyřhvězdičkový hotel se skvělým cyklistickým zázemím. V jarních měsících ho navštěvuje mnoho cyklistů z celého světa, včetně profesionálů a ProTour týmů. Nachází se v bezprostřední blízkosti pláže a disponuje kompletním wellness zázemím s vnitřním bazénem, saunou a fitness. Mezi standardy patří  prostorné dvoulůžkové pokoje a prvotřídní jídlo formou švédských stolů (polopenze), které nikoho nezklame.

ZAŽIJTE PODPORU JAKO PROFESIONÁLNÍ ZÁVODNÍK

Na tréninky je připraveno neomezené množství iontových nápojů od firmy Nutrend. Nebudete se muset starat ani o zapůjčené kolo, mechanik ho po každém tréninku připraví na následující den. Nebude chybět ani doprovodné auto, které bude vždy nablízku a pomůže v případě nouze, defektu či budete-li potřebovat doplnit energii na další část tréninku. K dispozici bude i fotograf, který zachytí v momentkách každého účastníka. Od partnerů Alltraining.cz navíc dostanete malý dárek, který zpříjemní váš pobyt na kempu.  

Pokud máte chuť vyrazit na Mallorku na jaře 2019 s Alltrainingem, můžete vybírat z nabídky 11 turnusů. Více informací najdete ZDE.

Foto: Alltraining.cz, Rob Trnka 

Generální partner

Hlavní partner

Generální mediální partner

Hlavní mediální partner

Partneři

Realizaci podporuje

Oficiální dodavatelé cen

Oficiální dodavatelé

Mediální partneři

Institucionální partneři

Kolo pro život - Podpora

Přečtěte si:

Nejčastěji kladené dotazy

Nenašli jste odpověď na svůj dotaz?

 

Všechna práva vyhrazena. © Kolo pro život 2018.