22. 5. 2019

Nejlepší zpráva pro účastníky závodu v Hustopečích: Hezké počasí bez deště!

Podle známé české meteoroložky Aleny Zárybnické vypadá předpověď počasí pro sobotu 25. května skvěle. Podívejte se na video s předpovědí pro den konání Hustopeče AGROTEC Tour ŠKODA AUTO a přijeďte na Jižní Moravu s kolem a celou rodinou.

Nejlepší zpráva pro účastníky závodu v Hustopečích: Hezké počasí bez deště!

Alena Zárybnická pro účastníky seriálu Kolo pro život:
„Po deštivém pracovním týdnu čekejte slunečný pátek a víkend. A podle stávajících výpočtů numerických modelů si hustopečské počasí zaslouží přívlastek „skoro ideální“.
Ve středu ještě vydatné srážky a zvedající se hladiny některých řek, od čtvrtka ubývání mraků a v pátek polojasno, tak proměnlivé bude počasí do konce pracovního týdne. Důvod je jasný – tlakovou níži nad střední Evropou vystřídá výběžek vysokého tlaku vzduchu a proto se počasí tak zásadně vylepší.  Na sobotu sice počítají modely se studenou frontou, ale ta bude přicházet od západu a na jih Moravy dorazí až navečer. Takže uslyšíte-li o ní v předpovědích, není důvod se obávat, že by závod propršel.
V sobotu po ránu počítejte s teplotami kolem 8 °C, přes den bude maximálně kolem 22°C. Převládat bude polojasno, přeháňky by měly přijít spíš až navečer a závodu samotnému by se měly vyhnout.
Další podrobnosti a aktuální předpověď, speciálně pro každou hodinu závodu, pro vás připravujeme na pátek. Tak se před startem podívejte, co vás v Hustopečích čeká."

Předpověď počasí ve videu na 25. 5. 2019 od Aleny Zárybnické ZDE

Generální partner

Hlavní partneři

Generální mediální partner

Hlavní mediální partneři

Partneři

Realizaci podporuje

Oficiální dodavatelé cen

Oficiální dodavatelé

Mediální partneři

Institucionální partneři

Kolo pro život - Podpora

Přečtěte si:

Nejčastěji kladené dotazy

Nenašli jste odpověď na svůj dotaz?

 

Všechna práva vyhrazena. © Kolo pro život 2018.