12. 9. 2019

Nenechte si ujít televizní reportáž z letošní Burčák Tour!!!

Kdo by si nechtěl teď v teple, suchu a v čistém voňavém oblečení připomenout nadlidské výkony bikerů a bikerek v rozbahněné lepivé kaši Burčák Tour? Závod, který se zapíše do historie seriálu Kolo pro život hnědým písmem jednou určitě budou účastníci dávat k dobru u sklenky vína nebo piva přátelům. Už dnes a zítra si můžete uplynulou cyklistickou sobotu ve Znojmě připomenout na programu ČT Sport. Kdo nestihne premiéry, může se podívat ze záznamu.

Nenechte si ujít televizní reportáž z letošní Burčák Tour!!!

Generální mediální partner seriálu Kolo pro život 2019, Česká televize, připravila pro všechny příznivce horských kol a seriálu Kolo pro život krátkou a dlouhou variantu reportáže z 13. podniku 20. ročníku KPŽ, Znojmo Burčák Tour Kooperativy, který se konal první zářijovou sobotu v městě okurek a burčáku. 

Bikerský závod letos kvůli deštivému počasí nabral úplně jinou podobu než v předchozích pěti ročnících. Prosluněné, pohodově rovinaté trasy přes vinohrady a polní cesty v okolí Znojma se změnily po vydatném sobotním dešti v hnědou břečku a stateční muži a ještě statečnější ženy se s nečekanou výzvou prali, jak nejlépe dokázali, často s vypětím všech sil. Kola, která na sebe nabalovala úrodnou jílovitou hmotu nebyla schopná se točit a závodníci je museli na mnoha úsecích tlačit nebo dokonce nést na zádech! Pořadatelům se ale přes všechna úskalí podařilo zvednout náladu přítomným skvělým doprovodným programem a hektolitry vína a burčáku i přídělem sladkostí i místní muziky a skvělými službami a cenami od zúčastněných partnerů.  Podívejte se na ohlédnutí za 6. ročníkem znojemského závodu. Obdiv zaslouží všichni aktéři!

 

Vysílací časy reportáží ze závodu Znojmo Burčák Tour Kooperativy 2019 na programu ČT Sport:
Čtvrtek  12. 9. 2019,  11:45 – 10 minutový záznam
Pátek     13. 9. 2019,  13:05 – 20 minutový záznam
 

Nestihnete premiéry? Pak se může stejně jako na všechny ostatní reportáže ze závodů KPŽ 2019 podívat ze záznamu od 13. 9. od 14:00 na ivysílání České televize ZDE.

Generální partner

Hlavní partneři

Generální mediální partner

Hlavní mediální partneři

Partneři

Realizaci podporuje

Oficiální dodavatelé cen

Oficiální dodavatelé

Mediální partneři

Institucionální partneři

Kolo pro život - Podpora

Přečtěte si:

Nejčastěji kladené dotazy

Nenašli jste odpověď na svůj dotaz?

 

Všechna práva vyhrazena. © Kolo pro život 2018.