6. 8. 2019

Novoměstský Birell segment pod Žákovou horou

Další nezapomenutelnou jízdu slibuje zážitkový Birell segment na Fryšavě, který se pojede v rámci závodu KPŽ - Vysočina Arena Tour České spořitelny (10. – 11. 8. 2019) v Novém Městě na Moravě. Užijete si klesání, stoupání, ale především nádherné výhledy.

Novoměstský Birell segment pod Žákovou horou

Specialitky seriálu Kolo pro život od tradičního partnera série BIRELL se bikerům líbí a pokračuje i v letošním ročníku. Birell segment - zajímavý úsek na tratích KPŽ je od prvního závodu v Dobřichovicích pečlivě vyznačen na mapách i samotné trati a závodníci se na něj těší. Atraktivní úseky z jednotlivých akcí Kolo pro život určitě zůstanou bikerům v paměti ve spojení se zážitkem. A jejich autoři doufají, že se zážitkem pozitivním. 

Desátý závod KPŽ nabídne závodníkům tras UCI A, B a C opravdu nevšední prožitek na kole v okolí Fryšavy pod Žákovou horou. Jezdci minou mnoha tajemstvími opředené fryšavské hájenky, které patří k vůbec nejstarším samotám CHKO Žďárské vrchy. 

 

Vybraný úsek je zvolen klesáním po singltreku z Křivého javoru a následným stoupáním po žluté turistické značce, která vede po obvodu lučiny na samotném fryšavském hřebenu. Z vrcholu stoupání se cyklistům naskytne jedinečný výhled na obec Fryšava, poklidnou hladinu Medlovského rybníku nebo nejvýše položenou obec Vysočiny, Studnici s hezkou kapličkou, hasičskou zbrojnicí z roku 1801 a památnou 30 m vysokou a 300 let starou lípou.

Birell segment si můžete projet ZDE

Generální partner

Hlavní partneři

PARTNEŘI

DODAVATELÉ

CYKLISTICKÁ SEKCE

Generální mediální partner

HLAVNÍ MEDIÁLNÍ PARTNEŘI

Mediální partneři

Institucionální partneři

Realizaci podporuje

MARKETINGOVÝ PARTNER

Kolo pro život - Podpora

Přečtěte si:

Nejčastěji kladené dotazy

Nenašli jste odpověď na svůj dotaz?

 

Všechna práva vyhrazena. © Kolo pro život 2018.