5. 10. 2018

Oficiální výsledky KPŽ 2018 v kategorii zaměstnanců FSČS

Další sportovní kategorií, kterou pravidelně vyhlašujeme v rámci seriálu Kolo pro život, jsou nejlepší bikeři a bikerky z řad zaměstnanců Finanční skupiny České spořitelny. Seznamte se s těmi nejúspěšnějšími pro rok 2018!

Oficiální výsledky KPŽ 2018 v kategorii zaměstnanců FSČS

Dresy Generálního partnera projektu Kolo pro život byly také letos vidět ve velikém počtu na všech 15 akcích po celé České republice. Nositeli těchto dresů jsou jednak nejúspěšnější borci z týmu Česká spořitelny - Accolade se svým specifickým dresem a bikeři z týmu Erste Premier Petr Čech MTB, dále členové České spořitelny Bike teamu a pak ti, kteří Spořce prostě fandí a chtějí mít její dres, protože se jim líbí a mají k oblíbenému českému spořitelnímu ústavu vřelý vztah.

Někteří zaměstnanci České spořitelny se přijíždějí na akce Kolo pro život jen na pohodu projet po trase Déčka s rodinou a kamarády z práce, jiní si troufnou na kratší závodní Céčko, ale je i dost těch, kteří se už tradičně rozhodli jezdit na kole co nejčastěji a účastní se nejtěžších Béčkových tras pravidelně a s vynikajícími výsledky. Pojďme si představit ty, kteří kvádra a kostýmky rádi o víkendech vymění za bikerský dres a prach a pot s cílem dát si pořádně do těla. Tady jsou jména bikerů, kteří nasbírali v letošní sezóně v kategorii zaměstnanců FSČS v rámci kategorií muži a ženy v soutěži Prestige Trophy Marathon 2018 nejvíce bodů.

 

Gratulujeme! Také tito medailisté obdrží své zasloužené odměny na Finálové večeru KPŽ 2018 v Praze 19. října 2018.

Generální partner

Hlavní partner

Generální mediální partner

Hlavní mediální partner

Partneři

Realizaci podporuje

Oficiální dodavatelé cen

Oficiální dodavatelé

Mediální partneři

Institucionální partneři

Kolo pro život - Podpora

Přečtěte si:

Nejčastěji kladené dotazy

Nenašli jste odpověď na svůj dotaz?

 

Všechna práva vyhrazena. © Kolo pro život 2018.