2. 10. 2019

Oficiální výsledky soutěže Prestige Trophy Marathon 2019

Absolutním vítězem individuální soutěže seriálu Kolo pro život – Prestige Trophy Marathon - se po skvělém výkonu na posledním podniku KPŽ v Ralsku v kategorii mužů stal Tomáš Višňovský (Česká spořitelna – Accolade). Mezi ženami si pro titul královny sezóny dojde na stupně loňská i předloňská šampiónka Jana Pichlíková (Kross Bike Ranch).

Oficiální výsledky soutěže Prestige Trophy Marathon 2019

20. ročník seriálu Kolo pro život vyvrcholil uplynulou sobotu na letišti Hradčany v Ralsku. Celkem se během letošní sezóny na start postavilo téměř 24.000 příznivců horské cyklistiky. Mnoho účastníků jezdilo závody největší MTB série v ČR nárazově. Většinou se postavili na start třeba jedné nebo dvou akcí v blízkosti svého bydliště. Velká je ovšem také skupina bikerů, kteří šli do uplynulé sezóny naplno a spolu s námi putovali od dubna do konce září po naší nádherné zemi pravidelně. V jednotlivých lokalitách systematicky sbírali cenné body do individuální soutěže Prestige Trophy Marathon (PTM), ve snaze dokázat si, že na vysněné cíle mají a dojedou si pro ně na kole. 

PTM je největší průběžná soutěž jednotlivců v závodech na horských kolech pořádaná v České republice. Nositelé jmen, která si v tabulce níže přečtete, jsou opravdoví borci a my jim za jejich sportovní vášeň a lásku k horskému kolu tleskáme a k výsledkům ze srdce gratulujeme. Zároveň ale děkujeme úplně všem, kteří se na kteroukoliv trasu s Kolem pro život v letošním roce vydali. 

Pojďme si teď představit všechny muže a ženy i kadety a kadetky, kteří vybojovali ve své věkové kategorii zlatou, stříbrnou a bronzovou příčku v absolutním pořadí PTM 2019! 

ABSOLUTNÍ UMÍSTĚNÍ PTM 2019 MUŽI1. místo – Tomáš Višňovský (Česká spořitelna - Accolade)

 

2. místo – Pavel Boudný (EthicSport Cycling)

3. místo - Matouš Ulman (Česká spořitelna - Accolade)

 

ABSOLUTNÍ UMÍSTĚNÍ PTM 2019 ŽENY

  1. místo - Jana Pichlíková (Kross Bike Ranch)

 

2. místo – Klára Pavelková (SupGirls)

3. místo – Kateřina Drhová (Česká spořitelna - Accolade)

 

KOMPLETNÍ VÝSLEDKY MEDAILISTŮ PTM 2019

  

 

Kompletní výsledky Prestige trophy Marathon 2019 najdete ZDE
Kompletní výsledky kategorie Kadeti, Kadetky nejdete ZDE

Na setkání s medailisty a absolutními vítězi soutěže se těšíme na slavnostním vyhlášení výsledků Kola pro život 2019, které se uskuteční v rámci Finálového večera Kolo pro život 2019. 18. října si ti nejrychlejší převezmou zasloužené trofeje a ceny v pražském Centru pohybové medicíny Pavla Koláře na Chodově.

Věříme, že se s vámi ostatními opět uvidíme za půl roku na startu 21. ročníku seriálu Kolo pro život nebo na některé z dalších akcí KPŽ 2020!

 

 

Text: Zora Čermáková
Foto: Miloš Lubas

Generální partner

Hlavní partneři

Generální mediální partner

Hlavní mediální partneři

Partneři

Realizaci podporuje

Oficiální dodavatelé cen

Oficiální dodavatelé

Mediální partneři

Institucionální partneři

Kolo pro život - Podpora

Přečtěte si:

Nejčastěji kladené dotazy

Nenašli jste odpověď na svůj dotaz?

 

Všechna práva vyhrazena. © Kolo pro život 2018.