5. 10. 2018

Oficiální výsledky Team Prestige Trophy 2018

Přehled prvních 5 nejúspěšnějších týmů celoroční soutěže seriálu Kolo pro život - Team Prestige Trophy 2018 v kategoriích Race a Hobby.

Oficiální výsledky Team Prestige Trophy 2018

Tým Prestige Trophy (TPT) je prestižní celoroční soutěž týmů v rámci seriálu Kolo pro život. Bodování probíhá na všech trasách Kolo pro život kromě těch dětských a nezávodní trasy D. V letošním roce byla soutěž potřetí rozdělena na dvě kategorie - Race a Hobby. Díky tomu se do týmové soutěže mohly zapojit jak profi formace, tak amatérské týmy s menším počtem členů. Toto rozdělení se osvědčilo a budeme v něm pokračovat i v dalším ročníku seriálu.

Průběh prestižní týmové soutěže byl napínavý od začátku až do konce. O definitivním obsazení horních příček Team Prestige Trophy KPŽ 2018 se totiž v některých případech rozhodovalo až na posledním závodě Ralsko MTB Tour České spořitelny. Ovšem první tři místa v kategorii Race byla známá už před zavírákem. Přesvědčivým vítězem se opět stal tým Česká spořitelna – Accolad, druhé místo vybojovali bikeři a bikerky týmu Symbio+CE.Energy, třetí příčka patří jezdcům z Erste Premier Petr Čech MTB. O čtvrté a páté místo se skvělými výkony v závěrečném podniku zasloužili borci týmů  Skibikecentrum.cz a Rajec Trek, když bodový rozdíl mezi nimi je v konečném součtu pouhých 5 bodů.

OFICIÁLNÍ VÝSLEDKY TPT RACE 2018

 

Absolutní vítězství ve skvěle obsazené kategorii Hobby si letos poprvé překvapivě vyjezdil tým Big Shock před hobby týmy Rajec Trek a  Skibikecentrum.cz. V dobrém budou na letošní sezónu určitě vzpomínat také týmy na dalších dvou vyhlašovaných příčkách, čtvrtý Redfrog Conkline Bikeinvest a další tým Skibikecentrum.cz s číslem 2. Celkem se do soutěže Team Prestige Trophy 2018 zapojilo 43 týmů!

OFICIÁLNÍ VÝSLEDKY TPT HOBBY 2018

 

Se členy týmů na prvních 5 příčkách z obou kategorií se uvidíme na Finálovém večeru KPŽ 2018 v pražském Centru pohybové medicíny Pavla Koláře, kde převezmou v kategorii Race tučné peněžní prémie a ocenění, hobíci se kromě ocenění zase mohou těšit na hezké věcné ceny.

Všem týmům na předních příčkách moc gratulujeme, ostatním děkujeme za účast a férové souboje!

 

Foto: Miloš Lubas

Generální partner

Hlavní partner

Generální mediální partner

Hlavní mediální partner

Partneři

Realizaci podporuje

Oficiální dodavatelé cen

Oficiální dodavatelé

Mediální partneři

Institucionální partneři

Kolo pro život - Podpora

Přečtěte si:

Nejčastěji kladené dotazy

Nenašli jste odpověď na svůj dotaz?

 

Všechna práva vyhrazena. © Kolo pro život 2018.