25. 7. 2019

On-line registrace na Šumavu prodloužena. Další benefity závodu na Zadově!

Dobrých zpráv není nikdy dost! Hned čtyři úplně čerstvé máme pro všechny příznivce sobotního Šumavského MTB maratonu České spořitelny: cenově výhodnější registraci jsme prodloužili do čtvrtka 25. 7. do 24:00 ZDE. A jako bonus další tři výhody pro úplně všechny návštěvníky….

On-line registrace na Šumavu prodloužena. Další benefity závodu na Zadově!

Kromě prodloužené registrace přes webové stránky Kolo pro život do čtvrteční půlnoci, kdy můžete kromě času ušetřit na závodních trasách 100 Kč a na Family jízdě 50 Kč, přichází organizátoři pro tento podnik s dalšími příjemnými benefity.

  1. Každý, kdo si přes CHATBOTA KPŽ vygeneruje vstupenku na prohlídku rozhledny Skokanský můstek, má vstup zdarma. Unikátní rozhledna je od zázemí závodu cca 20 minut pěšky, určitě stojí za návštěvu a za ten krásný výhled.
  2. Každý, kdo si přes CHATBOTA KPŽ vygeneruje speciální kód LAWI, získá 15% slevu na kompletní sortiment v e-shopu LAWI. Akce je časově omezana datem 4. 8., tak si pospěšte.
  3. sobotu 27. 7. v 13:00 se uskuteční pro všechny zájemce vyjížďka na kolech k rozhledně Skokanský můstek. Vyjížďka je primárně udčená pro rodiče s nejmenšími dětmi, které se nezúčastní Family jízdy nebo ČD Cargo Junior Trophy Marathonu, ale vítaný je úplně každý. Po prohlídce rozhledny se jede zpět do zázemí. Sraz u Info Pointu KPŽ. 

Veškeré další informace se dozvíte u info okénka na prezenci KPŽ při vstupu do zázemí závodu nebo v nafukovacím stanu Info Pointu KPŽ, kde budou kódy rovněž k načtení.

Ještě jedna pozitivní zpráva od místních pořadatelů na závěr. Ta potěší úplně každého, kdo zamíří na letošního Šumaváka: borůvky rostou a je jich dost :)))


Generální partner

Hlavní partneři

PARTNEŘI

DODAVATELÉ

CYKLISTICKÁ SEKCE

Generální mediální partner

HLAVNÍ MEDIÁLNÍ PARTNEŘI

Mediální partneři

Institucionální partneři

Realizaci podporuje

MARKETINGOVÝ PARTNER

Za podpory

Kolo pro život - Podpora

Přečtěte si:

Nejčastěji kladené dotazy

Nenašli jste odpověď na svůj dotaz?

 

Všechna práva vyhrazena. © Kolo pro život 2018.