23. 6. 2019

Otevřete prázdniny na Drásalovi! Všechny děti startují zdarma!!!

Kromě legendárních bikerských tratí, partnerského Obra a nové trasy E je v Holešově na poslední červnovou sobotu přichystaná nezávodní trasa D - Family jízda, Junior Trophy Marathon a dětské závody na horských kolech v šesti věkových kategoriích. Organizátoři KPŽ letos věnují všem dětem startovné zdarma na „Déčko“, „Jétéčko“ i „Jétéemko“. Přihlášky ZDE

Otevřete prázdniny na Drásalovi! Všechny děti startují zdarma!!!

Za okny je léto, prázdniny klepou na dveře a s nimi jedna z největších českých bikerských kultovek - Bikemaraton Drásal České spořitelny (29. 6. 2019). Na sedmé akci seriálu Kolo pro život je přichystané pro každého něco. Ultramaratonci se těší na partnerského Force OBR Drásala s neuvěřitelnými 177 km a trasu A na 117 km, ti, co rádi zkouší novinky, určitě zvolí premiéru trasy E na 85 km, tradiční závodníci série KPŽ nepřijdou o svoji porci kilometrů na trasách B a C Hostýnskými vrchy, zahraniční jezdci přijedou sbírat body do žebříčku UCI.

Že si v Holešově vybere opravdu úplně každý příznivec cyklistiky, potvrzuje líbivá nezávodní Family jízda pro rodiny s dětmi a sváteční jezdce na příjemných 16 kilometrů a tradičně skvěle obsazené závody pro děti, které právě tady v areálu zámku Holešov slaví konec školního roku a start do měsíců volna "na plný kecky".

Dětem a jejich rodičům jsme se rozhodli začátek letních prázdnin zpříjemnit a poskytnout nejmladším účastníkům jako dárek za vysvědčení startovné zdarma. Přitom vůbec nezáleží, jakou trasu a tempo si zvolí nebo jaké známky na vysvědčení přinesly domů. Mnohem důležitější je, že se snažily, jak nejlépe dovedly :) Ostatně, to samé bude platit pro všechny vypsané trasy oblíbené moravské akce.

Místní pořadatelé si spolu s organizátory seriálu zakládají na skvělé realizaci sobotního dopoledne, kdy se koná seriál ČT Déčko Junior Trophy v dětských kategoriích: Odrážedla, 0 – 5 let, 6 – 7 let, 8 – 9 let, 10 – 11 let a 12 – 13 let. Děvčata a kluci budou závodit zvlášť a všichni si to na okruhu vyznačeném v zeleném parku skvěle užijí, těšit se můžou z pamětní medaile v cíli a pokračovat dováděním na atrakcích a v soutěžích nabitého doprovodného programu. Svůj odpolední volný čas ale spousta dětí určitě opět stráví v sedle kola s dospělými na nezávodní vyjížďce, nebo ty od 8 do 16 let na trase regulérního dětského maratonu ČD Cargo Junior Trophy Marthonu, kde se bojuje o prestižní umístění na bedně a poctivé kovové medaile v čtyřech věkových kategoriích.

Přijeďte 29. června na Jižní Moravu, užijete si nádherný sportovní den s celou rodinou. Těšíme se na vás. 

Více informací o 26. ročníku Bikemaratonu Drásal České spořitelny včetně možnosti on-line výhodné registrace najdete ZDE 

 

Generální partner

Hlavní partner

Generální mediální partner

Hlavní mediální partner

Partneři

Realizaci podporuje

Oficiální dodavatelé cen

Oficiální dodavatelé

Mediální partneři

Institucionální partneři

Kolo pro život - Podpora

Přečtěte si:

Nejčastěji kladené dotazy

Nenašli jste odpověď na svůj dotaz?

 

Všechna práva vyhrazena. © Kolo pro život 2018.