9. 8. 2019

Podrobná předpověď počasí na víkendovou Vysočina Arena Tour České spořitelny

Počasí na nadcházející víkend naštěstí žádná veliká dramata nechystá. V sobotu sice bude přes Česko přecházet studená fronta, a odpoledne by mohly přijít bouřky, za ní se k nám ale v neděli bude zase hned dostávat teplý vzduch od jihu.

Podrobná předpověď počasí na víkendovou Vysočina Arena Tour České spořitelny

Meteoroložka Alena Zárybnická pro Kolo pro život:

V sobotu bude ráno polojasno nebo oblačno, přes den přechodně až zataženo s možností přeháněk a bouřek. Zatímco ještě včera to vypadalo, že bouřky budou i velmi silné, s každým dalším výpočetním termínem se jeví jejich intenzity slabší. Aktuální výpočty naznačují, že nejsilnější budou bouřky na východě Česka. Na Vysočině je vyloučit nemůžeme, ale zdá se, že by tam velmi silné být neměly. Za frontou bude oblačnosti ubývat. Teploty po ránu budou kolem 19, přes den do 25 °C. Vítr bude foukat mírný od SZ či Z, v bouřkách může přechodně zesilovat.

V neděli už bude nádherně – jasno, maximálně polojasno. Ráno čekáme teploty kolem 16 °C, odpoledne bude až 29 °C. Žádné záludnosti ani nejistoty nedělní počasí nechystá – obejdeme se bez přeháněk i bez bouřek. A vítr? Ze severozápadního se bude měnit na jihovýchodní, odpoledne bude foukat rychlostí kolem 5 m/s.

Užijte si krásný sportovní víkend na Vysočině!

 

 

Generální partner

Hlavní partneři

PARTNEŘI

DODAVATELÉ

CYKLISTICKÁ SEKCE

Generální mediální partner

HLAVNÍ MEDIÁLNÍ PARTNEŘI

Mediální partneři

Institucionální partneři

Realizaci podporuje

MARKETINGOVÝ PARTNER

Kolo pro život - Podpora

Přečtěte si:

Nejčastěji kladené dotazy

Nenašli jste odpověď na svůj dotaz?

 

Všechna práva vyhrazena. © Kolo pro život 2018.