24. 9. 2018

Poslední šance zapojit se do Finálové hry Kolo pro život 2018

Kdo by nechtěl novou ŠKODU Fabia Combi! Může být Vaše, stačí si tipnout, mít štěstí a vyhrát v naší tipovací soutěži.

Poslední šance zapojit se do Finálové hry Kolo pro život 2018

Tipujte do soutěže Finálová hra Kolo pro život 2018. Jedinečnou možnost zaslat svůj tip mají i letos jak dospělí, tak děti, ale pouze při příležitosti on-line přihlašování na závody KPŽ. A protože Ralsko MTB Tour České spořitelny je posledním závodem termínovky KPŽ 2018 a on-line registraci na tuto akci můžete uskutečnit do středy 26. 9. do 24:00, máte už jen poslední 3 dny možnost poslat svůj tip do soutěže. 

Tipovací soutěž KPŽ - Finálová hra KPŽ 2018 odstartovala spolu se spuštěním registrace na závody v Letech. Dospělí v letošním roce hrají o krásný nový osobní automobil ŠKODA Fabia Combi, který do soutěže tradičně věnuje Česká spořitelna. A protože se Finálové hry mohou zúčastnit nejen dospělí, ale i děti, jsou vypsané dvě kategorie: kategorie dospělí (18 a více let) a kategorie děti a mládež (0 - 17 let). Nejpřesnější tipař mezi mladými závodníky získá poukaz na cyklistické zboží Specialized v hodnotě 30 000 Kč. 

Hlasovací formulář je součástí přihlášky na každý závod a tip do Hry proto můžete podat pouze při této příležitosti. Co závod, to jedna možnost tipu do Finálové hry. Nejvěrnější cyklisté KPŽ tak letos měli 15 šancí vyhrát.

Soutěžní otázka Finálové hry Kolo pro život 2018 zní:

„Kolik kilometrů ujedou závodnice (účastníci závodů ženského pohlaví) při závěrečné seriálové akci Ralsko MTB Tour České spořitelny (29. 9. 2018, Ralsko)?“
Mezi závodnice se započítají ty účastnice, které řádně odstartují a dojedou do cíle v časovém limitu stanoveném pro všechny ženské kategorie vypsané pro tyto závodní trasy: trasa B, trasa C a ČD Cargo Junior Trophy Marathon (JTM). Počet kilometrů jednotlivých tras pro účel soutěže se rozumí: trasa B 59 km, trasa C 35 km, trasa JTM 25 km.
Úplné znění Finálové hry a Pravidla najdete ZDE

Nepošvihněte svoji šanci na výhru a hlasujte!

 

Loňský vítěz soutěže Finálová hra při slavnostním přebírání ceny z rukou zástupce generálního partnera projektu Kolo pro život, České spořitelny.

Generální partner

Hlavní partner

Generální mediální partner

Hlavní mediální partner

Partneři

Realizaci podporuje

Oficiální dodavatelé cen

Oficiální dodavatelé

Mediální partneři

Institucionální partneři

Kolo pro život - Podpora

Přečtěte si:

Nejčastěji kladené dotazy

Nenašli jste odpověď na svůj dotaz?

 

Všechna práva vyhrazena. © Kolo pro život 2018.