24. 5. 2019

Potvrzeno. Sobota bez přeháněk s teplotami do 22 °C.

Počasí v Hustopečích zn. IDEÁL. Modelová předpověď na sobotu zůstává beze změny, přeháňky se Jižní Moravě vyhnou. Všechno klape jak má! Těšíme se na všechny závodníky i jejich doprovod.

Potvrzeno. Sobota bez přeháněk s teplotami do 22 °C.

Pořadatelé včera vyznačili trasu závodu Hustopeče AGROTEC Tour ŠKODA AUTO a posílájí foto. Ani ve čtvrtek už nepršelo a příroda je konečně spokojená a krásná....

Alena Zárybnická k radosti všech účastníků sobotní akce dnes potvrdila svoji středeční předpověď :

„Ačkoli ještě ve středu a ve čtvrtek na většině míst Česka pršelo a někde i tak vydatně, že se hladiny řek dostávaly na povodňové stupně, ke konci týdne přichází předpovídaná změna. Výběžek vysokého tlaku vzduchu se postará o ubývání oblačnosti a na sobotu připraví na jižní Moravu ideální počasí pro cyklisty. Studená fronta, o které se mluví v sobotních předpovědích, bude přicházet od severozápadu, tak by počasí na jihu Moravy nijak pokazit neměla.

Ráno bude osvěžující – s teplotami kolem 8 °C. Nebe bude polojasné či skoro jasné. Přes den čekáme maximálně polojasno a teploty kolem 22 °C. Vítr bude foukat od západu či jihozápadu, jen do 5 m/s, tedy do 20 km/h. Co je podstatné, přeháňky nečekáme. A to ani na večer.

Tak si závod užijte! O moc líp už to „zařídit" nejde…. :)“

 

Generální partner

Hlavní partneři

Generální mediální partner

Hlavní mediální partneři

Partneři

Realizaci podporuje

Oficiální dodavatelé cen

Oficiální dodavatelé

Mediální partneři

Institucionální partneři

Kolo pro život - Podpora

Přečtěte si:

Nejčastěji kladené dotazy

Nenašli jste odpověď na svůj dotaz?

 

Všechna práva vyhrazena. © Kolo pro život 2018.