14. 9. 2018

POZOR! Objížďka na příjezdu do Oder

Věnujte pozornost informaci o komplikaci při příjezdu k zázemí závodu Oderská Mlýnice (22. 9. 2018)! Frézuje se zde na dvou místech vozovky v úseku cca 1,5 km dlouhém, provoz zde bude řízen kyvadlovou dopravou.

POZOR! Objížďka na příjezdu do Oder

Při příjezdu i odjezdu na (ze) závod(u) Oderská Mlýnice České spořitelny může zdržení dosáhnout až ½ hodiny. Proto všem důrazně doporučujeme zvolit objízdnou trasu, která bude znamenat zpoždění maximálně 10 minut.

  • Doporučená trasa pro příjezd ze všech směrů pro příjezd i odjezd z areálu:

Sjeďte z dálnice D1 až na sjezdu Fulnek č. 330 (nepoužívejte sjezd na Odry č. 321)! Dále pojedete směrem Fulnek, Jerlochovice, Vlkovice, Véska, Heřmanice, Heřmánky a odtud už standardně směrem na Klokočůvek u Oder.

Omezení provozu – kyvadlová doprava – je v červeně označeném úseku, začíná hned u lomu v Jakubčovicích a vede 1,5 km až po most na začátku Heřmánek.

 

Více na http://www.ssmsk.cz/index.php/aktuality/1173-rekonstrukce-a-modernizace-silnice-ii-442-v-useku-jakubcovice-nad-odrou-hr-okresu-opava

Bohužel ani ze strany od Vítkova není příjezd bez problémů. Úsek Vítkov – Klokočůvek se rovněž dlouhodobě opravuje, je zde semafor, v době závodu bude navíc úplně uzavřena cesta na Klokočov. Proto objízdnou trasu doporučujeme všem, i návštěvníkům ze směru Ostrava, Opava…

Objízdná trasa bude pořadateli naznačena šipkami, je také přislíbena asistence Policie ČR, jejíž příslušníci budou dopravu korigovat.

Plánek zázemí, parkoviště a prezence Oderské Mlýnice České spořitelny 2018

Generální partner

Hlavní partner

Generální mediální partner

Hlavní mediální partner

Partneři

Realizaci podporuje

Oficiální dodavatelé cen

Oficiální dodavatelé

Mediální partneři

Institucionální partneři

Kolo pro život - Podpora

Přečtěte si:

Nejčastěji kladené dotazy

Nenašli jste odpověď na svůj dotaz?

 

Všechna práva vyhrazena. © Kolo pro život 2018.