8. 1. 2020

Pozvánka na nový partnerský závod KPŽ 2020, kultovní MALEVIL. Nejlevnější startovné do 15. 1.!

Po mnoha letech se partnerem seriálu Kolo pro život znovu stává mezinárodní cyklomarathon Malevil Cup by Author (13. 6. 2020). Seznamte s aktuálními informacemi o závodu a využijte nejlevnější startovné.

Pozvánka na nový partnerský závod KPŽ 2020, kultovní MALEVIL. Nejlevnější startovné do 15. 1.!

Slovo mezinárodní není v případě Malevilu jen tak ledajakým přízviskem. Malevilské trasy vedou překrásnou krajinou Lužických hor po obou stranách česko-německé hranice. Těšit se můžete na průjezd saskými lázněmi Oybin pod středověkým hradem, který založil „náš“ Karel IV., vrchařskou prémii na hraničním vrcholu Hvozd - Hochwald, nádherné výhledy i parádní hraniční singltraily a nejen to. Punc mezinárodnosti dodává Malevilu i startovní pole. V loňském roce čítalo závodníky z 15 států nejen Evropy. Malevil dokonce hostil v roce 2012 mistrovství Evropy v MTB marathonu a stejně by tomu mělo být i v roce 2022. Na přípravách mistrovství se už nyní pilně pracuje.

Po dvou letech se starty závodu vrací na historické náměstí v Jablonném v Podještědí. Město si navíc v roce 2020 připomene 800 let od narození patronky Jablonného i celého Libereckého kraje, sv. Zdislavy z Lemberka, která zde žila a působila.

Cíl závodu, registrace, technické zázemí i místo pro kempování hostí areál Resort Malevil. Zde bude také připravený program od pátečního podvečera až do nedělního odpoledne. Neděle je již tradičně vyhrazena dětem, jejich soutěžím i závodnímu klání.

Delší trasy Malevilu na 100 a 65 km jsou letos součástí hodnocení celoročních soutěží Prestige Trophy v rámci KPŽ. Vybrat si ale můžete i z kratších variant na 45 a 25 km nebo se zúčastnit nesoutěžní rodinné jízdy. Vybere si tedy každý. Malevil je spolu se Salzkammergut Trophy (dalším mnohaletým partnerským závodem KPŽ) i tradiční zastávkou populární serie MarathonMan-Europe.

Registrace jsou spuštěny. Pokud chcete ušetřit, neváhejte. Nejlevnější startovné na Malevil Cup by Author případně celý seriál MarahonMan-Europe pořídíte právě teď do 15. ledna 2020.

Rok 2020, bude rokem mnoha nových výzev. Malevil Cup 13. 6. 2020 může být výzvou pro každého z vás!

Více informací o závodu zjistíte na www.malevilcup.cz , vstup do registrace Malevil Cup by Author ZDE .
Informace a registrace MarathonMan- Europe ZDE .

 

 

 

Generální partner

Hlavní partneři

PARTNEŘI

DODAVATELÉ

Partneři Cyklopůjčovny Kola pro život

Generální mediální partner

HLAVNÍ MEDIÁLNÍ PARTNEŘI

Mediální partneři

Institucionální partneři

Realizaci podporuje

MARKETINGOVÝ PARTNER

Za podpory

Kolo pro život - Podpora

Přečtěte si:

Nejčastěji kladené dotazy

Nenašli jste odpověď na svůj dotaz?

 

Všechna práva vyhrazena. © Kolo pro život 2018.