8. 7. 2019

Prací zóna BEKO

Na závody Kolo pro život se vrací oblíbená služba mobilní prádelny v zbrusu novém kabátu a s novým partnerem. Společnost BEKO vypere dresy závodníkům ZDARMA.

Prací zóna BEKO

Na závodech seriálu Kolo pro život je vám již pátým rokem k dispozici mobilní prádelna. V letošním roce prošla tato oblíbená služba kompletní inovací. Nová outdoorová prací zóna se představila poprvé na Bikemaratonu Drásal a byl o ni tradičně velký zájem.

Prací zónu BEKO najdete v zázemí všech dalších akcí KPŽ 2019. Využít její služby můžete od 10:00 do 16:00. Rychlé a úsporné pračky a sušičky BEKO obsluhují ochotné asistentky v slušivém lagunově modrém outfitu, k dispozici jsou prací pytlíky s číslem ve stejné barvě a žetony s analogickými čísly k vyzvednutí vypraného prádla. Stačí přinést a za hodinku převzít vše čisté a suché.

Radost všem, kteří dbají na ochranu přírody dělá firma BEKO výběrem tekutého pracího prášku značky JELEN na Sport a pot.  Oblíbená značka našich prababiček se po svém vzkříšení v roce 2006 stala opět oblíbeným ekologickým pomocníkem v českých domácnostech. Základem všech produktů je mýdlo, které neobsahuje mastek, je dermatologicky testováno a jeho parfém je bezalergenní.  Navštivte Prací zónu BEKO na závodech Kola pro život a získejte také 15% procentní slevu na produkty JELEN v on-line shopu BEKO!

Svěřte po dojezdu do cíle svůj trikot odborníkům a v klidu si užijte relaxaci s rodinou a kamarády.

BEKO šetří váš čas, práci i peníze!

 

Generální partner

Hlavní partneři

Generální mediální partner

Hlavní mediální partneři

Partneři

Realizaci podporuje

Oficiální dodavatelé cen

Oficiální dodavatelé

Mediální partneři

Institucionální partneři

Kolo pro život - Podpora

Přečtěte si:

Nejčastěji kladené dotazy

Nenašli jste odpověď na svůj dotaz?

 

Všechna práva vyhrazena. © Kolo pro život 2018.